"שרוי במצב קשה"

הראשל"צ במכתב על הגר"י עדס: "להעתיר בתפילה, הוא מקים עולה של תורה"

בעולם התורה ממשיכים לעקוב בדאגה אחר מצבו הקשה של מייסד "מרביצי" ראש הישיבה הגר"י עדס | הראשל"צ במכתב ראשון: "בקריאה לאחינו כל בית ישראל להעתיר בתפילה" (חרדים)

איצלה כץ | כיכר השבת |
הראש"ל הגר"י יוסף (צילום: חיים גולדברג/פלאש90)

הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף, פרסם היום (שני) מכתב בו הוא קורא לאחינו בית ישראל בכל מקומות מושבותיהם, להעתיר בתפילה עבור ראש ישיבת קול יעקב ומייסד 'מרביצי התורה' הגאון רבי יהודה עדס, שאושפז לפני כשבועיים אך מצבו הידרדר לאחרונה באופן משמעותי.

במכתבו, קורא הראשל"צ: "הנני בזה בקריאה לאחינו כל בית ישראל להעתיר בתפילה עבור הגאון המפורסם, מקים עולה של תורה, ראש ישיבת קול יעקב, רבי יהודה בן חי'ה אסתר עדס לרפוא"ש, השרוי במצב קשה וזקוק לרחמים שמים מרובים, והן ק-ל כיר לא ימאס תפילת רבים".

מכתבו של הראשל"צ על הגר"י עדס

כזכור, וכפי שפורסם אמש ב'כיכר השבת', מצבו של ראש הישיבה, מגדולי מרביצי התורה הידרדר ועצרות תפילה רבות התקיימו עבורו. הבולטת שבהן התקיימה בהשתתפות בנו הגאון רבי יעקב עדס בכותל המערבי.

במהלך הלילה האחרון חלה הדרדרות נוספת במצבו הרפואי, והרופאים החליטו להעבירו בדחיפות למחלקת טיפול נמרץ בבית החולים הדסה עין כרם.

מקורביו של ראש הישיבה אומרים ל'כיכר השבת' כי "המשפחה מעדיפה לא להיכנס לתוך נבכי התיק הרפואי של ראש הישיבה, אבל המצב לא פשוט וחייבים תפילות וחיזוקים להחלמתו של אחד מגדולי וזקני ראשי הישיבות".

עצרת התפילה בכותל המערבי אמש לרפואת הגר"י עדס

הציבור נקרא להרבות בתפילות ובתחנונים ולהרבות במעשים טובים להחלמתו של ראש הישיבה הגאון רבי יהודה בן חיה אסתר לרפואה שלמה בתוך שאר חולי עמו ישראל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר