בתפילה ובדמעות

הגר"י זילברשטיין הפסיק את השיעור באמצע - וחיזק ועודד את משפחת החטוף • צפו

אביו של החטוף הירש גולדברג, הנמצא זה 90 ימים בשבי החמאס האכזרי בעזה, השתתף בשיעורו של עמוד ההוראה הגאון רבי יצחק זילברשטיין, אשר נתן לו כסף לחלק לצדקה כזכות עבור בנו, וקרא עם הציבור פרקי תהילים בבכי נרגש | צפו בתיעוד המלא (חרדים, בארץ)

חזקי שטרן | כיכר השבת |

מעמד מרטיט ומרגש התקיים אמש (רביעי) בשיעור רופאים המתקיים בבית החולים 'מעייני הישועה' על ידי עמוד ההוראה הגאון רבי יצחק זילברשטיין, כאשר ג'ונתן גולדברג, אביו של הירש [הערש בן פערל חנה] המוחזק בשבי החמאס האכזרי בעזה זה 90 ימים - מאז שמחת תורה, הגיע לשיעור, להתברך ולהתחזק מהרב זילברשטיין.

התפילה באמצע השיעור והברכה

הגר"י זילברשטיין הפסיק מיד את שיעורו, באמרו כי הוא מפסיק באמצע השיעור לאמירת תהילים, והתבטא: "כולנו ערבים איש לאחיו, ואב שבנו נמצא בעזה, צריכים מיד על המקום להתפלל לישועתו".

לאחר מכן ביקש הרב זילברשטיין ממקורבו ונאמן ביתו הרב מרדכי פורגס שילווה לו סכום של מאתיים ש"ח, ואמר: "אני נותן כעת צדקה, לוויתי כסף, שיהיה לזכות ולמצוות צדקה, ואתה [האב] תחלק את זה למי שאתה רוצה, למי שצריך כסף, ותגיד לו שיתפלל עבור הבן שלך".

לאחר מכן אמר עמוד ההוראה שני פרקי תהילים פסוק בפסוק עם כל הקהל, בעודו נחנק בקולו בבכי נרגש, כאשר הנוכחים מתרגשים לראות את הרב נושא בעול עם צרתם של אחרים.

בסיום המעמד, ערך הגר"י זילברשטיין מי שבירך להירש גולדברג ולשאר החטופים השבויים בשבי החמאס, ואמר בצער רב: "הקב"ה ירחם עלינו, אוי...", כשלאחר מכן סיים ואמר לאבי החטוף: "אנחנו התפללנו, וזה יעשה רושם, בשמים זה יעשה רושם, מתאספים יהודים כעת ומתפללים בלב שבור, זה עושה רושם, אתה תראה בעזרת ה' ישועות, כל טוב לכם".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר