שְׂמֵחִים לְשָׁמְרוֹ וּלְעָרֵב עֵרוּבוֹ

מגדל העמק זכתה בערוב מהודר והרב גרוסמן יצא בריקוד של מצווה

לאחר יובל שנות הנהגה ורבנות בעיר מגדל העמק, השבוע נעשה בהשראתו של מרא דאתרא הגאון רבי יצחק דוד גרוסמן – תיקון גדול לתושבי העיר בהתקנת עירוב מהודר | הרב יצא בריקוד של שמחה (חדשות)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
ריקוד של מצווה

שמחה של מצווה: לאחר יובל שנות הנהגה ורבנות בעיר מגדל העמק, השבוע נעשה בהשראתו של מרא דאתרא, אבי תנועת הקירוב וחבר מועצת הרבנות הראשית רבי יצחק דוד גרוסמן – תיקון גדול לתושבי העיר.

מדובר בעירוב מהודר כשיטת המחמירים כפי שנעשה בהרבה ערים בישראל, והשבוע זכתה גם מגדל העמק להצטרף לערים המהודרות ולהתהדר בעירוב זה.

יצוין כי העירוב העירוני שישנו כיום במגדל העמק הוא כשר וראוי לכתחילה, אך ציבור יראי ה' המבקשים פנו לרב גרוסמן וביקשו להדר עם עירוב הנהוג לפי שיטת כל הפוסקים ואחרוני זמננו.

הרב גרוסמן גייס את העוסקים בדבר - הרב משה ברלין המומחה העולמי לעירוב עם הרב יוסי רואש הממונה למועצה הדתית מגדל העמק – וביחד נרתמו לדבר עד שיצא הדבר לפועל לשביעות רצון אלפי התושבים.

השבוע, עת הוקם העירוב, יצא הרב גרוסמן וצוות לשכתו אל רחובות מגדל העמק לראות מקרוב את עבודת העירוב והקמתו, ובסיומה יצא בריקוד של שמחה לנוכח העירוב המהודר שיתיר לכתחילה לשאת דברים לפי שיטת כל פוסקי הדורות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר