"גדולי הדור לוקחים אחריות"

ניצחונו של גרינברג הוא אבן דרך? ב'דגל' מסכמים את מערכת הבחירות

רכסים, קריית יערים, מודיעין עילית ובית שמש - היו הערים והמועצות היחידות בהן התמודד מועמד של מפלגת דגל התורה | התוצאה בכולן: ניצחון מוחץ (חרדים)

רייך, גרינברג, רביץ וגוטרמן (צילום: יעקבל לדרמן פלאש 90, כיכר השבת)

הלילה (ראשון) ייבחר ככל הנראה שמואל גרינברג ממקורבי הבית ברחוב הרב שר - ביתו של הגר"ד לנדו, לראשות עיריית בית שמש - בתום מערכת בחירות סוערת שכללה השמצות ונגררה לסיבוב שני שסופו הגיע הערב כאמור - בניצחון סוחף וחד משמעי למועמד שהצליח לאחד את כלל המפלגות החרדיות.

מדובר בהישג משמעותי לדגל התורה כאשר מנהיגה הרוחני של 'דגל התורה' הגר"ד לנדו יצא מגדרו והגיע לבית שמש בסיבוב הראשון.

בסיבוב השני, התכנסו עשרות רבות של ראשי הישיבות במעונו של הגר"ד לצד הגעתם של חברי הכנסת של דגל התורה לבית ברחוב הרב שר - שם שמעו שיש לעשות הכל למען בית שמש חרדית בראשות גרינברג.

בתיעוד מיוחד שהתפרסם ביום שישי האחרון, נראה הגר"ד לנדו כשהוא מורה לגרינברג להיות עיר של כולם ואף מברך את כלל התושבים בעיר.

אולם גרינברג הוא רק חלק מההצלחה הגדולה של דגל התורה. ברכסים לאחר קרב קשה עם מועמד ש"ס מוטי ויזגן, ניצח המועמד הליטאי יצחק רייך והוכתר לראש המועצה.

במודיעין עילית נבחר יעקב גוטרמן שוב לראש העיר זאת ללא שנאלץ לצאת למערכת בחירות בשל היותו מועמד המקובל על כולם מלכתחילה.

בקריית יערים נבחר יצחק רביץ לראשות המועצה ובעשרות ערים נבחרו המועמדים שנתמכו ע"י דגל התורה גם במקומות בהם היה קרב קשה כמו יוסי אסרף בגבעת זאב, יוסי נבעה בטבריה ועוד.

גוטרמן, גרינברג, רייך וראוכברגר במעונו של מנהיגה הרוחני של דגל התורה הגר"ד לנדו

עוד קודם הבחירות, ראש הישיבה ומנהיגה הרוחני של 'דגל התורה' הגר"ד לנדו, קיבל את הנציגים מכל רחבי הארץ כדי לתת ברכה ותמיכה ובערים רבות דגל התורה הכניסה לראשונה נציג.

בערים החרדיות הגדולות כמו ירושלים ובני ברק - דגל התורה היא המפלגה הגדולה כאשר בבני ברק הסיעה בראשות מ"מ ראש העיר מנחם שפירא קיבלה 10 נציגים ורק אחריה בפער גדולי קיבלו המפלגות האחרות.

בירושלים, דגל התורה בראשות יו"ר הסיעה אליעזר ראוכברגר קיבלה 6 נציגים עם מספר הקולות הגדול ביותר.

בערים מרכזיות נוספות נרשמה הצלחה כבירה כמו טבריה שם קיבלה לראשונה דגל התורה 5 מושבים במועצת העיר וזאת בתמיכה של המקובל הצדיק הגאון רבי דב קוק.

בכיר ב'דגל התורה' אומר ל'כיכר השבת' כי "ההצלחה של המפלגה בכל הארץ היא בגלל שגדולי הדור ובראשם ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדו, נותנים את ההוראות וההנחיות וכאשר גדולי הדור לוקחים אחריות יש סייעתא דשמיא".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר