נתונים מפתיעים

תיקון הכללי ותהלים; זה מה שחיפשו ישראלים בזמן המתקפה

בזמן המתקפה של איראן על ישראל, נרשם זינוק בחיפוש בגוגל אחר תהלים. גם החיפושים אחר תיקון הכללי של רבי נחמן מברסלב גברו. מתי הייתה שעת השיא? | הנתונים (ברשת)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
תהלים (צילום: Olivier Fitoussi /FLASH90)

אלפי ישראלים חיפשו במנועי החיפוש של גוגל, בשעות המתוחות שסביב המתקפה האיראנית שהתרחשה אמש על ישראל, תהלים ותיקון הכללי. כך עולה מנתוני גוגל שנבדקו על ידי Ynet.

לפי הנתונים עולה, כי כבר במוצאי השבת, עם הידיעה על כך שבכוונת איראן לתקוף את ישראל, נרשמה עלייה בהקשת המילה "תהלים" בגוגל.

ככל שנקפו השעות תדירות החיפושים הלכה וגברה, עד שהגיעה לשיאה בשעה 1:47 לפנות בוקר - כאשר בשורה של ערים ויישובים בארץ נשמעו האזעקות.

בנוסף, כאמור, זינק גם מספר המחפשים את "תיקון הכללי" של רבי נחמן מברסלב במהלך הלילה.

בחסדי שמים המתקפה המשמעותית לה גבתה מחירים בנפש. הבוקר עדכן דובר צה"ל, תת אלוף דניאל הגרי, כי "איראן פתחה במתקפה נגד ישראל ושיגרה יותר מ-300 איומים מסוגים שונים. יירטנו 99% מהאיומים ששוגרו. מתוך 170 כטב"מים שאיראן שיגרה, 0 חדרו לשטחנו. עשרות מהם יורטו על ידי מטוסי קרב של חיל האוויר, מערכות ההגנה האווירית שלנו ומערכות ההגנה של השותפים שלנו".

דובר צה"ל עדכן: "מספר טילים בודדים חדרו לשטח ישראל, טילים בליסטיים נפלו בנבטים - אבל הבסיס מתפקד. איראן חשה שתשתק את הבסיס, אבל נכשלה. בוצעו מספר שיגורים גם משטח עיראק ותימן, ואף אחד לא חדר לישראל".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר