כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
שיתף בדקות הגורליות

אב האחיות והאם די הי"ד: "לא עניתי לה וזה ירדוף אותי תמיד"

אסון קשה ובלתי נתפס, משפחה של שבע נפשות הפכה באבחה אחת למשפחה בת ארבע נפשות, בלי אמא ובלי שתי אחיות | אבי המשפחה, סיפר על הדקות הגורליות (חדשות)

בני סולומון | כיכר השבת |
האם ושתי בנותיה (באדיבות המשפחה)

טרגדיה נוראה: בבית החולים הדסה בירושלים נקבע מוקדם יותר היום (שני) מותה של לוסי (לאה) די הי"ד, פצועת הפיגוע הקטלני בבקעה שארע ביום שישי האחרון. בכך עולה מספר הנרצחות בפיגוע לשלוש - האם ושתי בנותיה.

אבי המשפחה, ליאו די, שנסע כמה דקות לפני כן באותו מקום, סיפר הערב בריאיון לגלי צה"ל, על הרגעים שלא יישכח לעולם.

לדברי האב הכאוב: "משפחה של 7 הפכה למשפחה של 4. שמעתי על הירי, התקשרתי לשלושתן והן לא ענו. ראיתי באינסטגרם תמונה של האוטו והמזוודות המוכתמות בדם, שהיו בוודאות שלנו - ונסעתי לזירה כמו משוגע".

עוד סיפר האב: "ראיתי שהייתה לי שיחה שלא נענתה ממאיה והעובדה שהיא התקשרה אליי בזמן התקיפה ולא עניתי תרדוף אותי".

האב הוסיף ואמר בריאיון: "רוצה לספר לכם על הרעיון שלי להיום. איך אני רוצה שתציינו אותו? אם אתם חושבים שזה לא נכון לירות ב-3 נשים יפות, פשוט תפרסמו תמונה שלכם עם דגל ישראל ברשתות החברתיות".

בסיום השיחה הכאובה, אמר האב והבעל: "אף פעם לא נקבל טרוריזם כלגיטימי או נאשים את הקורבנות, טרור זה תמיד רע. פונה לתקשורת העולמית - תראו לי את הצבע האמיתי שלכם. האם משפחתי באמת מאיימת על שלום עולמי? האם מעשה כזה מוצדק? קדימה תתעוררו".

הלוויתה של לאה די הי"ד, תצא מחר, יום רביעי כ ניסן בשעה 14:00 בבית העלמין בכפר עציון.

מטעם המועצה נמסר: "לתשומת ליבכם, ההגעה לבית העלמין תתבצע בעזרת מערך הסעות ממתחם מנחת המסוקים בסמוך לחטמ״ר עציון ומהגבעה הצהובה. לא תתאפשר כניסת רכבים פרטים אל שטח בית העלמין ואין לחנות בצידי הדרך או להגיע רגלית. אנא השמעו לסדרנים במקום ולכוחות ההבטחון וההצלה.

"בני המשפחה יצאו מביתם בפיטום הקטורת לכיון בית העלמין בשעה 13:00 תושבים וחברים מוזמנים ללוות ולתמוך בשעה קשה זאת על ידי עמידה עם דגל ישראל לאורך רחובות אפרת", נמסר כאמור מטעם המועצה.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר