האב והאחים נעצרו

בארון תשמישי קדושה בבית החרדי התגלה 1,200 גרם סמים

המשטרה עצרה אב ושני אחים ממשפחה חרדית בירושלים, לאחר שנתפסו ברשותם כ-1,200 גרם חומר החשוד כסמים, שהוחבא בביתם, במקרר ובארונות (אקטואלי)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
(צילום: Shutterstock)

שני אחים ממשפחה חרדית בירושלים חשודים בסחר בסמים יחד עם אביהם, לאחר שבביתם נמצאו כמויות גדולות של סמים מחולקים למנות. מעצרם הוארך היום (שלישי) בבית המשפט בשלושה ימים. הפרשה מתנהלת על ידי היחידה המרכזית של מחוז ירושלים במשטרה

בפתח הדיון על הארכת מעצרם, שנערך היום בבית משפט השלום בירושלים, סיפר נציג המשטרה על מה שמצאו אנשי ימ"ר ירושלים, שחיפשו בביתם של החשודים, באישור שופט.

הוא סיפר כי במהלך החיפוש מצאו ברחבי הבית כולל במקרר, בארון תשמישי הקדושה בסלון ובחדרי השינה חומר החשוד כסמים מסוג קנאביס ואקסטזי במשקל מסחרי של מעל 1,200 גרם ברוטו מחולקים למנות. עוד סיפר כי נתפסו גם בין היתר 100,000 ₪ מטבעות ישראליים וזרים.

"זו בקשה ראשונה להארכת מעצרם", הוסיף נציג המשטרה. "האבא נעצר ומעצרו הוארך אתמול לצורך ביצוע פעולות חקירה. החומרים שמבססים את החשד בעניינם ובעניינו של האבא מבוססים על אותם מקורות, ומכאן שאני מבקש להשוות את מעצרם למעצרו של האבא. יש 8 פעולות חקירה בנות שיבוש מתוך 16 פעולות חקירה, עילות המעצר ברורות, יש כאן עילת מסוכנות סטטוטורית".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר