כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
מאכזב את הפרקליטות?

עד התביעה מילצ'ן: "גם אם נתניהו היה נהג אגד הייתי מביא מתנות"

עד התביעה בתיק 1000 ממשיך להעניק הגנה לנתניהו ודבק בגרסתו - כי כל המתנות אותן העניק למשפחת נתניהו היו על רקע חברי: "עוד לפני שהיה ראש ממשלה נתתי לו מתנות" | מילצ'ן העיד גם בתיק 2000: "נתניהו אובססיבי על התקשורת" (משפט)

קובי רוזן | כיכר השבת |
הכתבה פורסמה ב-ט"ז בתמוז תשפ"ג | 05.07.23
מנסה לבסס את טיב היחסים בין השניים. נתניהו ומילצ'ן (צילום: Oren Ben Hakoon/Flash90 ופלאש 90)

עד התביעה בתיק 1000 ארנון מילצ'ן ממשיך גם היום (רביעי) להעיד בברייטון שבאנגליה ולכאורה עושה נזקים למהות התביעה - מטעמה הוא מעיד.

עדכון: ליאת בן ארי, התובעת מטעם פרקליטות המדינה בתיקי נתניהו, הצהירה לאחר העדות של מילצ'ן, כי היא מבקשת לא להסתמך על עדותו בבית המשפט, אלא על העדות שנתן במשטרה, מה שאומר, שייתכן ויכריזו על מילצ'ן כעד עוין.

מילצ'ן מסרב לטעון כי חברותו עם נתניהו, קשורה לתפקידיו הפוליטיים. וטוען כי הוא חבר אמת של ראש הממשלה עוד בטרם מונה לתפקיד זה.

מילצ'ן הודה כי את רוב הסיגרים אותם רכש הוא אכן העניק לראש הממשלה (כ-70%) וכן כי כל השמפניות אותן רכש הוא העניק לנתניהו אולם הוא סירב להודות מהות החשד - שוחד.

פרקליטו של נתניהו בתיקי 1000 ו-2000 שאל את מילצ'ן: "בחקירה הראשית לא זכרת מתי התחלת להביא סיגריות ושמפניות. אנחנו הצגנו שורת אירועים שבהם הבאת מתנות לנתניהו כשהוא עוד היה אזרח". מילצ'ן השיב בחיוב.

חדד הוסיף לשאול את מילצן: "גם אם נתניהו היה הופך להיות נהג בחברת אגד, היית נותן לו את המתנות?". גם לשאלה זו השיב מילצ'ן בחיוב ובכך שמט את הקרקע מסעיף האישום בשוחד.

בהמשך, העיד מילצ'ן גם יחסי ראש הממשלה עם התקשורת בנוגע לתיק 2000 ואמר: "נתניהו ראה בנוני כ'אימפריית הרשע'. הוא ראה בו תקלה. נתניהו אובססיבי לתקשורת וזה חלק מההישרדות ומהמלחמה הפוליטית שלו. מכיוון שנוני מוזס היה איל תקשורת והוא לא בדיוק החמיא לדעות הפוליטיות של נתניהו, הוא ראה בו יריב".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר