כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"אפילו לא קרקר"

נלחמים על הדמוקרטיה: תושבי קרית שמונה חסמו את הכניסה  לקיבוץ יקום

המפגינים התלוננו כי בעוד החרדים קיבלו את מפגיני השמאל בבני ברק עם צלחות צ'ולנט, כאן לא מגישים כיבוד בכלל: "חסמתם את קרית שמונה - עכשיו התור שלכם" (בארץ)

קובי רוזן | כיכר השבת |
ההפגנה בקיבוץ יקום (צילום: יגאל מלכה)
התיעוד הוויראלי (צילום: יגאל מלכה)

תושבי קרית שמונה חוסמים בשעה זו (חמישי) את הגישה לקיבוץ יקום בצפון במחאה על יום השיבוש אותו קיימו בשמאל בהשתתפות חברי הקיבוץ ובמסגרתו שובשו חייהם של תושבי קרית שמונה.

בימים האחרונים החליטו תושבים רבים בקרית שמונה ללמד את מפגיני השמאל 'לקח' בשל השתתפותם במחאות הרבות ברחבי הארץ והחלו לחסום כל יום קיבוץ אחר שתושביו השתתפו בהמוניהם בחסימות הצירים של השמאל.

התיעודים שהפכו מהר מאוד לוויראליים ברשת, עודדו את תושבי קרית שמונה להמשיך ולחסום קיבוצים, כשהערב, כאמור, הגיע תורם של אנשי קיבוץ יקום.

תושבי קרית שמונה זועמים על אנשי הקיבוצים שהחליטו לשבש את שגרת יומם של אלפי תושבי עירם וגרמו לפקקים איומים בעיר דווקא בשעות העומס ביום שלישי השבוע.

בתיעוד המשעשע שהגיע לכיכר השבת, נשמעים המפגינים כשהם 'קובלים' על העובדה כי בעוד החרדים בבני ברק ידעו 'לארח' את מפגיני השמאל שבאו להתריס בעירם וכיבדו אותם בשתיה קרה ובצלחות צ'ולנט, הרי שתושבי יקום לא הציעו למפגינים "אפילו לא קרקר יבש".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר