לקראת עצרת המיליון של הימין

השר לוין: "הקול שלנו לא שווה פחות מהקול של משהו אחר"

שר המשפטים יריב לוין יוצא בסרטון לתומכי הרפורמה המשפטית, בו הוא קורא להם להגיע לעצרת הימין, בצומת קפלן שבתל אביב ביום ראשון הקרוב | "הזכות שלנו להיות שותפים בקביעת עתידנו כאן לא פחותה משל כל אדם אחר" (חדשות)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
הקריאה של השר יריב לוין

לקראת עצרת המיליון של תומכי הרפורמה המשפטית, שתתקיים ביום ראשון הקרוב, בצומת קפלן בתל אביב, פונה שר המשפטים יריב לוין בסרטון לציבור וקורא להגיע ולהשמיע את הקול. בדבריו אומר השר לוין כי יש חובה לעשות את השינוי במערכת המשפט, והם עושים את התיקון מתוך אחריות.

בסרטון שהוציא השר לוין הוא אומר: "יקירי, תומכות ותומכי הרפורמה. אנחנו מתכנסים ביום ראשון 23.7 בערב בתל אביב, כדי להביע שוב בעוצמה את קולנו בעד הרפורמה, בעד דמוקרטיה אמיתית, בעד כיבוד תוצאות הבחירות. הקול שלנו לא שווה פחות מהקול של משהו אחר, הזכות שלנו להיות שותפים בקביעת עתידנו כאן, לא פחותה משל כל אדם אחר.

"אנחנו מתקנים, אנחנו עושים את זה באחריות, אבל אנחנו חייבים לעשות את השינוי הגדול במערכת המשפט. אז אני פונה לכל אחד ואחד מכם - אנא בואו, השמיעו את קולכם בעוצמה".

כאמור, הסרטון יוצא לקראת העצרת שתתקיים ביום ראשון הקרוב בצומת קפלן בתל אביב, מקום אשר נהפך בחודשים האחרונים לסמל המאבק נגד הרפורמה המשפטית, החל מהשעה 18:00. בעצרת צפויים להשתתף רבבות מתומכי הרפורמה ולהביע את תמיכתם בחקיקת החוק. כמו כן, צפויים להשתתף גם שרים ואישי ציבור רבים.

העצרת תתקיים במקביל לדיונים בכנסת לקראת העברת החוק בקריאה שניה ושלישית כבר למחרת בבוקר. המשתתפים צפויים לקרוא לממשלה, בשעות הקריטיות בטרם ההצבעה, "העם איתכם – השלימו את החקיקה. 64 מנדטים אינם סוג ב'".

לדברי המארגנים, שעמדו גם מאחורי ארגון עצרת המיליון בירושלים עם פתיחתו של כנס הקיץ של הכנסת: "אנחנו נכנסים לישורת האחרונה ולמהלך הקריטי ביותר לחידוש החקיקה וקידום הרפורמה. ביחד נביא את השינוי".

יו"ר תנועת 'תקומה 2023' ממארגני העצרת, ברלה קרומבי, מוסר: "ערב החקיקה נקרא יחד לנבחרי הציבור לא להסס, לא למצמץ ולא להיכנע לאלימות והסרבנות של קומץ אנרכיסטים שמנסים להשליך את עמדתם על מדינה שלמה. במדינה דמוקרטית הציבור הוא זה שמחליט מי יוביל את המדיניות ויקבל את ההחלטות, ולא האליטה התקשורתית. הציבור הימני לא יהיה יותר סוג ב'. לכן, אנחנו קוראים לציבור לבוא להפגין ולתמוך בממשלה. ביחד נקרא לממשלה לנהוג במשילות ולהתחיל להעביר את חוקי הרפורמה ואת התיקון הנצרך במערכת המשפט. אותם התיקונים שבהם תמכו בעבר יאיר לפיד, מתן כהנא, גדעון סער ועוד חברים מהאופוזיציה שכעת מתנגדים מתוך פוזיציה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר