"בדיקות אינן תקינות"

2 טיסות מדיניות של נתניהו נדחו | ראש הממשלה צפוי להשתחרר מאשפוז הלילה או מחר

גורמים המעורבים בטיפול נתניהו אומרים שזה שנים בדיקות האק"ג שלו אינן תקינות | ראש הממשלה צפוי להשתחרר מבית החולים הלילה ומחר, על אף שהיה מעדיף להשתחרר קודם | שתי טיסות מדיניות, לטורקיה ולקפריסין, נדחו לפי שעה (אשפוז נתניהו)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
נתניהו בבית החולים, אתמול (צילום: ללא קרדיט)

ראש הממשלה בנימין נתניהו דוחה את ביקוריו בקפריסין ובטורקיה שתוכננו לו השבוע. בטורקיה היה עתיד נתניהו להיפגש עם הנשיא ארדואן ביום שישי. זו הייתה עתידה להיות הפגישה השנייה בין השניים.

דחיית טיסתו של נתניהו הינה בצל מצבו הבריאותי. כזכור וכפי שדווח בכיכר השבת ראש הממשלה נתניהו עבר הלילה השתלה של קוצב לב ונותר לאשפוז הבוקר (ראשון) בבית החולים 'שיבא' בתל השומר. גם ישיבת הממשלה שתוכננה להיום נדחתה וכן פגישתו עם הרמטכ"ל הרצי הלוי שנועדה להתקיים היום.

ב-Ynet דווח היום מפי גורמים המעורבים בטיפול עם נתניהו, כי זה מספר שנים שבדיקות האק"ג (רישום פעילות הלב) של ראש הממשלה אינן תקינות.

נתניהו צפוי להשתחרר הלילה או מחר מבית החולים. לפי הדיווח של דפנה ליאל, נתניהו היה מעוניין להשתחרר עוד קודם לכן והוא מתכוון לעשות כל מאמץ כדי להגיע להצבעה בכנסת מחר על עילת הסבירות, למרות שהרוב כבר מובטח.

יו"ר האופוזיציה חבר-הכנסת יאיר לפיד איחל הבוקר לנתניהו בריאות ולא שכח לעקוץ: "שולח הבוקר איחולי בריאות איתנה לראש הממשלה", כתב לפיד בטוויטר, "אלו ימים קשים למדינת ישראל אבל עוד לא מאוחר להביא רפואה גם לחברה הישראלית".

גם ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק, ממובילי המחאה נגד הרפורמה המשפטית, איחל בריאות לנתניהו וכתב בטוויטר: "איחולי החלמה מהירה לראש הממשלה. מחלוקות קיימות. אבל קודם כל, רק בריאות".

בתוך כך, שר הביטחון יואב גלנט הגיע הבוקר לבית החולים 'שיבא' בתל השומר, בו מאושפז נתניהו, ובתקשורת היו בטוחים שיש קשר למחאה נגד הרפורמה.

אלא שלשכתו עדכנה כי הגיע לבדיקות שגרתיות, שיצאו תקינות. "שר הביטחון יואב גלנט סיים כעת בדיקות תקופתיות שגרתיות שנקבעו מראש בבית החולים שיבא. תוצאות הבדיקות תקינות", נמסר.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר