התפללו לרפואתו

האם משחזרת את רגעי האימה: "זיו עם ידיים פתוחות לרווחה צף עם ראשו בתוך המים"

מירב עמוס-דנקנר שבנה זיו בן השנה וחצי טבע השבוע בבריכה ביתית ופונה לבית חולים במצב קשה, משחזרת את רגעי האימה, ומבקשת מהציבור להתפלל לרפואת הילד | כך מצאה אותו: "הוא שמוט, כמו בובה, ללא דופק ונשימה. הילד ללא רוח חיים..." (חדשות)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
(צילום: מסך, מתוך פייסבוק)

מירב עמוס-דנקנר שבנה זיו בן השנה וחצי טבע השבוע בבריכה ביתית ופונה לבית חולים במצב קשה, משחזרת את רגעי האימה כשקלטה אותו צף מעל המים. בפוסט שכתבה, היא ביקשה להפיץ את תמונת בנה עם שמו לתפילה.

"יום שני, אחר צהריים שגרתי. מוצאת את עצמי קולטת מול עיניי מחזה נורא!!!! רצה את חיי (מרחק קצר) מוצאת את זיו עם ידיים פתוחות לרווחה צף עם ראשו בתוך המים, ושולפת אותו מיד".

היא מתארת: "אני מרימה אותו ומבחינה שהוא שמוט, כמו בובה, ללא דופק ונשימה. הילד ללא רוח חיים...".

"אני מיד מבינה את הסיטואציה, מקרה חירום. אני יודעת בדיוק מה צריך לעשות ונזכרת בקורס חובשים. אני צועקת לדביר, הבן הבכור (בן 12), משכיבה את זיו על הדשא סינטטי ומתחילה עיסוי על החזה. כמויות מים יוצאים מפיו. אני מנשימה מהפה והוא מקיא. חוזרת לבצע החייאה על החזה וכמויות נוזלים יוצאים מפיו".

"תוך כדי צועקת לדביר שיביא את הטלפון שלי מהאי במטבח ויחייג למדא. דביר רואה את זיו ומבין את המצב תוך שניה מביא את הטלפון ומחייג 101. מדא על הקו ואני צורחת לו את הכתובת שלנו שוב ושוב בצירוף המילה עכשיו!!!!!".

"הוא שואל שאלות לגבי מצב הילד ומדווח שהאמבולנס בדרך אלינו תוך כדי שאני מבצעת החייאה על זיו איתו על הקו ודביר ועוז (בן 5) יושבים על הדשא, לידי וליד זיו. די מהר הגיע האמבולנס עם סירנה כשהוא צועק "מישהו הזמין אמבולנס?" ואני צועקת: "אני!!!!"".

האמא מוסיפה, "נכנס זוג שמחליף אותי בהחייאה ומיד אח"כ עוד אחד ואז עוד אחד ועוד אחד ועוד שניים ועוד.... ואני מוצאת את החצר שלנו מלאה תוך דקות בלפחות 10 אנשים. חלקם עם מדים, רובם על אזרחי. אין לי מושג מיהם. לא זוכרת פרצופים של כולם ולא יודעת שמות. מגיע נט"ן ומגיעה עובדת סוציאלית. מרגישה עוגן שיש אנשים טובים שבדקת קריאה התייצבו, מבינים את הסיטואציה ורוצים לעזור. מכריזים על עליה לאמבולנס וטסים לבי"ח".

"דביר ועוז נשארים בבית עם העובדת הסוציאלית. אני באמבולנס מעדכנת חברה שהיא אחות, שאני צריכה שתהיה עם הילדים. הפרמדיקית מודיעה לי בנסיעה שחזר הדופק וסיימו החייאה בהצלחה (אנחת רווחה ב"ה) אך מצבו עדיין קשה".

היא מספרת כי בעלה, "יניב נסע לבאר שבע לרב פנחס אבוחצירא וחזר עם המסר שזיו בידיים טובות וצריך כמה שיותר תפילות. בלילה על המיטה הבנתי בדיוק מה צריך לעשות. אנחנו מבקשים מכל אחד שיפיץ את הפלייר המצורף בכל מדיה אפשרית ובעיקר שתדפיסו אותו במדפסת צבעונית (ממש חשוב לנו שיהיה צבעוני!!!) ותתלו בכל בית כנסת איפה שאתם יכולים. אנחנו רוצים להגיע לכמה שיותר בתי כנסת בארץ, בעולם!".

"אנחנו רוצים שכל אדם רגע לפני הכניסה לתפילה יזכור ויכוון להתפלל לרפואת זיו רועי בן מירב לרפואה שלמה!!! ביחד ובזכותכם אנחנו נצליח לקרוע את השמיים!!!!!! בעז"ה לרפואה שלמה לזיו ולכל חולי עם ישראל! אמן!".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר