האיום שסוכל

מטען חבלה מאולתר נחשף ליד מיטתו של אסיר עולם בכלא

סוהרי שב"ס מצאו בתוך חדרו של אסיר שנשפט למאסר עולם בכלא אוהלי קידר חומרים המרכיבים מטען חבלה מאולתר. בנוסף נמצאה מפה מפורטת | זו לא הפעם הראשונה שבה נכרך שמו של האסיר בהכנת מטעני חבלה בכלא (בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
מטען נפץ. אילוסטרציה (צילום: דוברות המשטרה)

דוקרן, פתיל ותערובת של חומרי דליקה המרכיבים מטען חבלה מאולתר נמצאו בתחילת השבוע ליד מיטתו של אסיר פלילי שנשפט למאסר עולם. כך פורסם הערב (רביעי) ב-N12.

מטען החבלה המאולתר נמצא בכלא אוהלי קידר, במהלך חיפוש שעשו אסירים. בנוסף נמצא ליד מיטתו של האסיר, בתוך קופת נס קפה, גם מפת הרכבה מפורטת.

מדובר באסיר, לפי הדיווח, ששמו נקשר גם בעבר באפשרות של ייצור מטען חבלה בתוך כתלי בית הכלא. בעבר הגיעו ידיעות מודיעיניות לקציני המודיעין של שב"ס ולפיהן הלה מתכנן להכין מטעני חבלה. בעקבות כך אותם מטענים סוכלו.

הפעם סוהרים וסוהרות שב"ס, לפי הדיווח ב-N12, סיכלו את המטען המאולתר, ובעקבות האירוע החלו לחקור אחר כוונות נוספות של האסיר.

בשב"ס הבהירו כי ממשיכים במאבק היום יומי בפשיעה בטרור והדגישו כי לא יירתעו מאיומים. בנוסף אמרו כי הכנת מטען חבלה מאולתר כך בתוך הכלא חוף את ההתמודדויות הנדרשות לפתחם של הסוהרים והסוהרות וכיצד בכל עת עליהם לפקוח עיניים ולהשתכלל באמצעים למציאת חומרים אסורים וסיכול אירועים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר