כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
שבוע אחרי שנחרבה

המפכ"ל הודיע כי תחנת משטרה חדשה תפתח היום בשדרות: "עם הנצח ינצח"

המפכ״ל הודיע לבכירי הארגון כי היום תחנך תחנת משטרה בעיר שדרות והודה לכל גורמי המשטרה שנטלו חלק בפתיחת התחנה החלופית. בדבריו הדגיש כי פתיחת תחנת משטרה בשדרות היא אירוע בעל חשיבות לאומית

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
ההרס בשדרות (צילום: דוברות עיריית שדרות)

מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי, קיים הבוקר ישיבת הערכת מצב שבה השתתפו כל בכירי המשטרה ובעלי תפקידים משמעותיים לימי הלחימה.

המפכ״ל הודיע לבכירי הארגון כי היום תחנך תחנת משטרה בעיר שדרות והודה לכל גורמי המשטרה שנטלו חלק בפתיחת התחנה החלופית. בדבריו הדגיש כי פתיחת תחנת משטרה בשדרות היא אירוע בעל חשיבות לאומית.

המפכ״ל הנחה את כלל המפקדים להמשיך ולשמור על המוכנות והדריכות המבצעית לכל אירוע חריג שעלול להתפתח בגזרות השונות.

בהמשך דבריו הודה המפכ״ל למתנדבים הרבים שממשיכים להצטרף לפעילות של משטרת ישראל ומשמר הגבול בחזית ובעורף ומשמשים מכפיל כח משמעותי בימי הלחימה בשלל משימות.

המפכ״ל: "גם ביממה האחרונה נחשפנו לעוד ועוד סיפורי גבורה של שוטרים ולוחמי מג"ב וימ״מ שתוך סיכון חיים, נחישות, מקצועיות ואומץ לב, חיסלו מחבלים רבים ובכך הצילו את חייהם של אזרחים. עוד רבות ידובר על גבורת השוטרים שחילצו בני ערובה תחת אש, מנעו בגופם חטיפת אזרחים, חתרו למגע פנים אל פנים אל מול חוליות המחבלים והצילו חיים רבים.

"לצערנו הרב למשטרת ישראל יש אבדות, אלה הם גיבורי ישראל, שחרפו נפשם בהגנה על מדינת ישראל ותושביה. משטרת ישראל מלווה ותלווה את המשפחות השכולות ותעמוד לצידם של הפצועים שנפגעו במתקפת הפח״ע על הדרום. היום ואחרי מאמץ גדול של גורמים רבים בארגון נפתח את תחנת המשטרה בשדרות.

"אירוע זה מלמד על חוזקה ועוצמתה של מדינת ישראל ומשטרת ישראל כתשובה מוחצת לדאעש, עזה, לחמאס ולכל הנוטלים את ידיהם בטרור, מאסון לנצחון - עם הנצח יינצח".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר