"זה הכי חשוב"

בתפילה בכותל: המסר המצמרר של האב שאשתו ושלושת ילדיו נחטפו לעזה

בשריד בית מקדשנו התקיימה היום תפילה להשבת החטופים ולשלום החיילים. בין המשתתפים בלט אביחי ברודץ, שאשתו ושלושת ילדיו נחטפו לרצועת עזה | "אני רוצה להעביר לכולם מהמקום הזה, החשיבות של משפחה וילדים" (אנשים)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
עצרת התפילה, והאב במסר (צילום: הקרן למורשת הכותל)

אביחי ברודץ, ניצול הטבח בכפר עזה, שאשתו ושלושת ילדיו נחטפו לרצועה, השתתף היום (חמישי) בעצרת תפילה בכותל המערבי. בשבוע שעבר פתח בשביתת מחאה מול בסיס הקריה בתל אביב.

"המסר שאני רוצה להעביר כאן מהמקום הקדוש הזה", הוא אמר בסיום העצרת, "להזכיר לכולם על החשיבות של משפחה והחשיבות של ילדים לאב ואישה לבעל, אני חושב שזה מה שמחזק את כולנו ומחזיק אותנו ביחד, האהבה הזו של אב למשפחתו. להזכיר לכולם שזה מה שהכי חשוב לנו גם בתור עם ולשאוף שיחזרו כמה שיותר מהר".

בעצרת התפלה, לחזרתם של השבויים והחטופים במהרה ולשלום חיילי צה"ל, שהתקיימה הערב ברחבת הכותל המערבי, בסימן של 'כל ישראל ערבים זה לזה', השתתפו מאות מתפללים.

(צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי)
(צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי)

המעמד החל באמירת אבינו מלכנו, ולאחר מכן נאמרו פרקי תהילים ע"י רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ, ותפילה לחזרתם של החטופים לביתם לשלום ולהצלחת חיילי צה"ל וכוחות הביטחון. בסיום המעמד נשאו המתפללים תפילה לשלום המדינה ושרו יחד 'אחינו כל בית ישראל'.

"מהמקום המאחד של עם ישראל, הכותל המערבי יחד עם העם המאוחד התפללנו להשבת השבויים והנעדרים ולשלומם של חיילי צה"ל וכוחות הביטחון ובכוח האחדות והתפילה ננצח את אויבנו ונשיב את שבויינו", מסר רב הכותל.

צפו בתיעוד.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר