ביזיון בתל אביב

עיריית ת"א הסירה מיצג שקורא לדין מוות למחבלים: "דם אחינו ואחיותינו שנטבחו בידי מחבלים נאצים צועק מהאדמה"

גוף המכונה 'החזית האזרחית' הקימה בכיכר דיזנגוף בתל אביב מיצג מחאה ייחודי, ובו חבל תליה ענק כשמאחוריו מונפים צמד כנפי מלאכים המורכבים מתמונותיהם של נרצחי טבח שמחת תורה. בעיריית תל אביב פחות התחברו ושלחו פקחים לתת קנס ולפרק את המיצג | בארץ

יאיר טוקר | כיכר השבת |
(צילום: החזית האזרחית)

גוף המכונה 'החזית האזרחית' הקימה בכיכר דיזנגוף בתל אביב מיצג מחאה ייחודי, ובו חבל תליה ענק כשמאחוריו מונפים צמד כנפי מלאכים המורכבים מתמונותיהם של נרצחי טבח שמחת תורה.

בתוך זמן קצר, פקחים מטעם העירייה נשלחו לתת קנס. "שלחו פקחים לתת לנו קנס", טענו דוברי ה"חזית", "אז שלחו. ואף על פי כן, אנחנו כן. שתפו ובואו לתמוך".

כעבור שעה קלה, דיווחו דוברי החזית כי המיצג פורק. "בושה! פקחי עיריית תל אביב פירקו את המיצג. דם אחינו ואחיותינו שנטבחו בידי מחבלים נאצים צועק מהאדמה ועיריית תל אביב בשלה. כאילו עולם כמנהגו נוהג".

ב"חזית" הוסיפו וכתבו בזעם: "סיימנו לשתוק. אף אחד, כולל רון חולדאי ועיריית תל אביב לא יסתמו לנו את הפה ולא יעצרו אותנו בדרישה לעונש מוות למחבלים הנאצים מהטבח של ה-7.11".

בינתיים, בפרקליטות נערכים למיצוי הדין באופן החמור ביותר שיש עם מחבלי החמאס. במשפטם, תבקש הפרקליטות את העונש החמור ביותר - אם כי לא צויין מהו אותו עונש.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר