כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
למען המאמץ המלחמתי

ועדת הכספים אישרה להעביר עודפי כסף למשרד התחבורה

ועדת הכספים אישרה באופן חריג, את בקשת משרד התחבורה והבטיחות בדרכים לתקצוב הפעילות השוטפת ותגבור הפעילות למאמץ המלחמתי | כל הפרטים (חדשות תחבורה)

בני סולומון | כיכר השבת |
הדיון בועדת הכספים עם משה בן זקן

ועדת הכספים של הכנסת בראשות ח"כ משה גפני, אישרה אתמול (רביעי) את בקשת שרת התחבורה והבטיחות בדרכים מירי רגב שהוגשה באמצעות מנכ"ל משרדה משה בן זקן, להעברת עודפי כספים משנת התקציב הקודמת לשנה הנוכחית ותקציבים שוטפים שנועדו למאמץ המלחמתי, לצורך מימון הפעילות השוטפת של המשרד.

מדובר על הוצאות שוטפות של המשרד כתוצאה מהמלחמה ובהן הקמת חדר מצב במשרד שמתכלל את כלל הפעילות של הגופים הקשורים למשרד, הקמה ותפעול של עמדות רישוי במלונות לצורך מתן שירות למפונים ושירותי בדיקות רפואיות לתגי נכה ורכב כבד.

זאת, בנוסף למימון הפעולות השוטפות של המשרד, בהן הדפסת רישיונות נהיגה ורכב, תחזוקה והגנה על מערכות המשרד מפני מתקפות סייבר.

מנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, משה בן זקן אמר בדיון כי הבקשה הוגשה לאור הנחיית שרת התחבורה תא״ל (מיל׳) מירי רגב כאשר תכליתה התקציבית היא שימור הרצף התפקודי ופעילות להמשך המאמץ המלחמתי. מנכ״ל משרד התחבורה אמר כי התקציב נדרש בין היתר בעקבות איומים קונקרטיים שנוצרו מהמצב הבטחוני. בן זקן ציין כי גם רספ״ן נאלצת לתגבר את פעילותה כפועל יוצא מהלחימה.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר