חודש וחצי לטבח

גופת מחבל אותרה בתוך בור ביוב בשדרות

במהלך עבודות קבלן של עיריית שדרות לשיקום הניקוז סמוך לתחנת המשטרה שנהרסה בעקבות טבח שמחת תורה, נמצאה גופת מחבל. כוחות משטרה וחבלה הוזעקו למקום ונטרלו את אמצעי הלחימה שהיו על גופת המחבל ולאחר מכן הגופה פונתה מהמקום | בארץ

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |

גופת מחבל אותרה בתוך בור ביוב במתחם תחנת המשטרה בשדרות.

הבוקר הוזעקו מתנדבי זק״א צוות שדרות למתחם תחנת המשטרה בעיר, בעקבות דיווח על איתור גופה בתוך בור ביוב במהלך פינוי הריסות התחנה.

לצד הגופה נמצאו סימנים המראים כי מדובר בגופת מחבל שהסתתר בתוך הבור מאותו יום שבת השחורה ה-7 באוקטובר, מתנדבי זק״א צוות שדרות טיפלו במקום.

בהודעת עיריית שדרות נאמר כי "במהלך עבודות קבלן של עיריית שדרות לשיקום הניקוז סמוך לתחנת המשטרה שנהרסה בעקבות אירועי ה-7/10, נמצאה גופת מחבל. כוחות משטרה וחבלה הוזעקו למקום ונטרלו את האמל״ח שהיה על גופת המחבל ולאחר מכן הגופה פונתה מהמקום".

שבוע אחרי הטבח, מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי, קיים ישיבת הערכת מצב שבה השתתפו כל בכירי המשטרה ובעלי תפקידים משמעותיים לימי הלחימה.

המפכ״ל הודיע לבכירי הארגון כי תחנת משטרה בעיר שדרות תחנך במהירות, והודה לכל גורמי המשטרה שנטלו חלק בפתיחת התחנה החלופית. בדבריו הדגיש כי פתיחת תחנת משטרה בשדרות היא אירוע בעל חשיבות לאומית.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר