ישראל במלחמהישראל במלחמה
המשפחה זועמת

גם היום הג'ינג'ים לא ישתחררו; "חמאס משקר - זו מניפולציה"

שני הילדים הג'ינג'ים למשפחת ביבס, שסיפורם המבעית מוכר כבר בכל העולם, לא ישתחררו גם היום - בפעימה השישית, בני המשפחה זועמים ומסבירים שמדובר במניפולציה של חמאס (חדשות)

בני סולומון | כיכר השבת |
שירי ושני בניה הג'ינג'ים נחטפים לעזה (צילום: רשתות חברתיות, לפי סעיף 27א)

אין סוף לרוע: שני הילדים הג'ינג'ים שנחטפו לעזה, לא ישתחררו היום (רביעי), במסגרת הפעימה השישית לשחרור החטופים משבי חמאס.

ירדן ושירי ביבס ושני ילדיה הקטנים שנהפכו לסמל (הג'ינג'ים) - אריאל בן הארבע וכפיר בן העשרה חודשים, ישארו בשבי חמאס וזאת למרות הביקורת הרחבה בעולם על כך שמשאירים בשבי פעוט בן עשרה חודשים.

יוסי שניידר, בן דודה של אם הג'ינג'ים, אמר לפני שעה קלה בחדשות 12 כי "הארבעה לא נמצאים ברשימת המשוחררים להיום. פנו אליי כל יום מאות אנשים לשאול אותי אם הם ברשימה, הם לא ברשימה וזה היה כל יום בשבוע האחרון".

שניידר הוסיף וטען: "המשפחה לא ידעה שחמאס העביר את הארבעה לידי ארגוני טרור אחרים ברצועה, עד שצה"ל הודיע זאת. אם היינו יודעים, אולי זה היה מקל עלינו וחוסך לנו הרבה כאב נפש במהלך הימים שחיכינו כל יום לרשימה הזאת".

בת משפחה נוספת, מורן ביבס, אמרה: "עושה רושם שהם כן אצל החמאס, זה שקר שהם עברו למקום אחר. זו מניפולציה. כל העולם הגדיר את  'הילדים הגינג'ים' כחטופים הכי מבוקשים, מה שהפך לנכס עבור החמאס ולהקשות על השחרור שלהם. מצד אחד המשפחה זועקת שישחררו אותם, מצד שני מפחדים להיכנס יותר מידי לתודעה בתקשורת כדי לא לעשות עוד נזק".

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר