ישראל במלחמהישראל במלחמה
הודעה נמסרה למשפחתו

נחטף בשמחת תורה - גופתו אותרה בעזה: אופיר צרפתי הי"ד

צה"ל ושב"כ הודיעו הערב (מוצ"ש) על מציאת גופתו של אופיר צרפתי הי"ד בימים האחרונים - לאחר שנחטף לרצועה כבר במהלך שמחת תורה לפני כחודשיים. הלוויתו תתקיים מחר (בארץ)

בני סולומון | כיכר השבת |
אופיר צרפתי הי"ד (צילום: מטה המשפחות)

יומיים לאחר שמשפחתו התבשרה על הירצחו - צה"ל ושב"כ חושפים כי גופתו של אופיר צרפתי הי"ד אותרה בעזה בשבוע שעבר וכי עובדה זו היוותה את הבסיס להודעה על הירצחו בידי בני עוולה.

צה"ל ושב"כ לא פירטו כיצד והיכן אותרה גופתו של צרפתי אולם גופתו עברה את הליך הזיהוי הנדרש והיא נמסרה למשפחה לצורך קיום ההלוויה.

בהודעה משותפת לצה"ל ולשב"כ נמסר: "גופתו של החטוף אופיר צרפתי ז״ל אותרה בימים האחרונים על ידי כוח משותף של צה"ל ושב״כ ברצועת עזה, והובאה לישראל".

"לאחר הליך זיהוי שבוצע על ידי גורמי רפואה ורבנות צבאיים, יחד עם המכון לרפואה משפטית ומשטרת ישראל" נמסר משב"כ וצה"ל, הודיעו ביום רביעי בשבוע שעבר, נציגי צה״ל ומשטרה למשפחתו של אופיר צרפתי ז״ל שנחטף ביום שבת -חג שמחת תורה מאזור המסיבה ברעים, על קביעת מותו. אנו משתתפים בצער המשפחה".

"המשימה הלאומית שעומדת לנגד עינינו היא איתור והשבת החטופות והחטופים הביתה. צה״ל ושב"כ פועלים באופן צמוד ובתיאום מלא עם הגופים הלאומיים והביטחוניים הרלוונטיים, ולא נרפה עד להשלמת משימה זו" נמסר.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר