החלטה מקוממת

פרשת הערבי שהזיק למבנה בראש העין: המשטרה מתנגדת לשחרורו ממעצר

המשטרה זועמת על החלטת בית המשפט לשחרר את עובד הניקיון, תושב מזרח ירושלים, שצולם מחדיר מים במזיד לארונות חשמל בדירה חדשה בראש העין, והחליטה להגיש ערר דחוף בבית המשפט המחוזי 

יוני גבאי | כיכר השבת |
מתוך התיעוד שהסעיר את הרשת

שוטֹרי מחוז מרכז עצרו לפני כשבוע על בסיס תיעוד רשתי, תושב מזרח ירושלים בחשד להיזק במזיד לארון חשמל במבנה בראש העין והגישה כתב אישום חמור נגדו, כאשר אתמול הגישה המשטֹרה עיכוב ביצוע כנגד החלטת בית המשפט לשחררו ממעצר, הדיון ייערך מחר.

חוקרי תחנת ראש העין פתחו בחקירה עם קבלת דיווח בגין סרטון בו נראה עובד ניקיון - תושב מזרח ירושלים מחדיר מים לארונות החשמל והתקשורת בדירה חדשה בעיר.

כתוצאה מפעולה זו, נגרם נזק בסך אלפי שקלים לארונות החשמל והתקשורת ולפיכך, בתום החקירה הגישה נגדו יחידת התביעות של משטרת ישראל במחוז מרכז, כתב אישום בגין היזק לקווי תשתיות והמחובר אליהם המהווה עבירה מסוג פשע.

על אף שכבוד השופט טען "...כי יש במעשים אלו מסוכנות לא מועטה ועברו הפלילי אף מגביר את מסוכנתו... הוחלט לשחררו בטענה כי "המסוכנות הינה קונקרטית למעשים כפי שתוארו בכתב האישום..." ולכן הוא ישוחרר בתנאי שלא יעבוד בכל עבודה הקשורה בבניה, שיפוצים או ניקיון הכרוכים במגע עם לוחות חשמל.

יחידת התביעות של משטּרת מחוז מרכז הגישה כאמור ערר על החלטת השופט ומחר יתקיים דיון נוסף בעניינו של הנאשם בבימ"ש המחוזי בלוד.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר