כתב אישום

ערף ראש של חמור - ותלה בבית קברות מוסלמי בירושלים

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד תושב ירושלים שערף את ראשו של חמור צעיר ותלה אותו בבית קברות מוסלמי. בקשה למעצר עד תום ההליכים (משפט)

דוד הכהן | כיכר השבת |
(צילום: Hadas Parush/Flash90)

פרקליטות המדינה הגישה לבית משפט השלום בירושלים כתב אישום נגד יחזקאל ורשויאר, תושב ירושלים כבן 35, שערף את ראשו של חמור צעיר ותלה אותו בבית קברות מוסלמי בעיר העתיקה לפני כשבוע.

במקביל ביקשה הפרקליטות מבית המשפט לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד עפרי מלצר מפרקליטות מחוז ירושלים, הנאשם, בעודו מצוי במעצר בית בתנאים מגבילים, רכש חמור צעיר מחוות בעלי חיים בכפר אדומים, העמיס את החמור הצעיר לתא מטען ברכב כשהוא כפות ברגליו הקדמיות והאחוריות, והצטייד במזוודה ובה גרזן.

עובד החווה הסיע אותו לכיוון העיר העתיקה בירושלים, שם, בסמוך לבית הקברות המוסלמי "באב א-רחמה", ערף את ראשו של החמור הצעיר, טיפס איתו לבית הקברות ותלה את ראש החמור הצעיר על הגדר הצמודה לקברים, כשפני החמור הצעיר פונות לעבר בית הקברות ואחורי ראשו לכיוון שער הרחמים.

מעשיו של הנאשם ותמונת ראש החמור הצעיר התלוי על גדר בית הקברות הופצו ברחבי הרשתות החברתיות וכלי התקשורת במגזר הערבי, וגררו תגובות קשות ותסיסה דתית ולאומנית.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של כניסה ללא רשות למקום פולחן או קבורה, הפרת הוראה חוקית, היזק לבעלי חיים והתעללות והפרת חובת בעלים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר