כיכב ברשתות החברתיות

האם שופט ב'עליון' מעורב בקידום המשרד של הבת שלו?

בניגוד לכללי האתיקה - לכאורה: שופט בית המשפט העליון חאלד כבוב, נצפה יותר מדי פעמים בדף האינסגרם של משרד עורכי הדין של ביתו, האם עזר לה לקדם את עצמה? (חדשות משפט)

בני סולומון | כיכר השבת |
חאלד כבוב (צילום: ליאור בן ניסן / POOL / Flash90)

שופט בית המשפט העליון חאלד כבוב, הופיע אחר כבוד במספר פוסטים ברשתות החברתיות של ביתו, ובכך קידם לכאורה את המשרד בניגוד לכללי האתיקה.

על פי הדיווח הערב (ראשון) של אבישי גרינצייג בכאן חדשות, שופט בית המשפט העליון כבוב, קידם לכאורה את משרד עורכי הדין של ביתו מרים כבוב.

בדף האינסטגרם של המשרד של כבוב הבת, יש תמונת ענק של שופט העליון, כשהוא עצמו מצולם על רקע התמונה.

גם בתמונת הפרופיל של משרד עורכי הדין, רואים תמונה של כבוד השופט יחד עם ביתו, ובפוסט נוסף שמקודם בתשלום, רואים תמונת ענק נוספת של האב במשרד.

בסרטון התדמית של המשרד, רואים את בתו של כבוד השופט פותחת את הדלת של המשרד, כאשר מאחור ניצבת תמונת ענק של אביה השופט עם גלימה ופטיש. כבוב הבת גם העלתה במספר הזדמנויות פוסטים של אביה, כשהוא מגיע לביקור במשרדה ומאחוריו תמונה במדי שופט.

מה הבעיה שאב דואג לביתו, החשש הוא שמדובר במוסר כפול, שכן בכללי האתיקה של השופטים נכתב: "לא יעשה שופט שימוש במעמדו כשופט לקידום עניין שלו או של אחר, וכן לא יפיק שופט טובת הנאה ממעמדו כשופט - בין טובת הנאה חומרית בין אחרת - אם במישרין ועם בעקיפין".

השופט כבוב מסר בתגובה לכאן חדשות: "בתו של השופט היא עורכת דין בעלת משרד עצמאי. השופט אינו מעורב בעיצוב משרדה או בכל היטב אחר של פעילותה, ואף הקפיד שלא להגיע לאירוע הפומבי של חנוכת משרדה החדש".

עוד נמסר מטעמו של השופט כבוב בעקבות פניית כאן חדשות כי "מכל מקום הפוסט הוסר".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר