בשידור חי

עם המספר האישי: הסמנכ"ל עלה לשידור - והפתיע את המאזינים

צורי פורת, סמנכ״ל השירות במשרד לשירותי דת הביא את מספר הפלאפון שלו בשידור חי בתוכנית התחקירים "יהיה בסדר" של גלי צה"ל (תקשורת)

גלי צה"ל/אילוסטרציה (צילום: משה שי/פלאש 90)

הפתעה באולפן: סמנכ"ל השירות במשרד לשירותי דת, צורי פורת, שעלה לשידור בתוכנית "יהיה בסדר" ב'גלי צה"ל', חשף את מספרו האישי בפני המאזינים ופנה לציבור באופן בלתי אמצעי - לפנות אליו בכל תקלה או בעיה שתיווצר.

צורי פורת עלה בתוכנית התחקירים של גלי צהל ״יהיה בסדר״ (מעין תוכנית פניות הציבור. כ"ה), לענות לפניה מסורבלת של בני זוג שנרשמו לנישואים ברבנות לפני מספר שנים ובעקבות טעות שנוצרה שונו שמות בני המשפחה ולא נכתב משפחת האם.

הדבר לא הפריע לבני הזוג, אך לאחרונה, הם רצו להוציא דרכון זר ואז גילו שהטעות מפריעה בהחלט... בני הזוג ניסו במספר דרכים לפנות למשרד לשירותי דת ולרבנות חיפה אך ללא הצלחה.

בעקבות בעיות שנוצרו ובעקבות כך פנו לתוכנית התחקירים של גלי צהל בשם ״יהיה בסדר״. מערכת התוכנית מספרת גם את החדשות הטובות... ״מרגע שפנינו למשרד לשירותי דת חזר אלינו צורי פורת, סמנכ"ל השירות של המשרד, נרתם לסייע ודאג שהטופס הרשמי יופק ויישלח בדואר רשום".

"ומה שיותר חשוב: צורי התנצל בפני בני הזוג על העיכוב, סיפר שהוא נכנס לתפקידו לפני שבועיים, הוא נחוש להעניק שירות טוב לציבור ואף נתן בשידור את מספר הטלפון האישי שלו לשימוש כל מי שנתקלים בבעיות מול המשרד לשירותי דת - 050-623-1644. עוד כמה עובדים כאלה במגזר הממשלתי והציבורי - ולא תהיה לנו עבודה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר