צפו בדבריה מכיכר החטופים

אשת החטוף זעקה: "כמה בקרים הן יגלו שהוא לא חזר. דייי!"

אשתו של החטוף עמרי מירן, קראה היום בעצרת בכיכר החטופים, מכתב מביתה, בו היא מתחננת שהאבא שלה יחזור כבר משבי חמאס והתחננה לראש הממשלה ולקבינט המלחמה לעשות הכל | צפו (חדשות)

דוד הכהן | כיכר השבת |
לישי מירן - לביא זועקת (צילום: מטה המשפחות)

בעצרת הענק בכיכר החטופים עלתה לישי מירן - לביא לזעוק את זעקת בעלה שמוחזק כבר 134 ימים בשבי חמאס, לישי זעקה בשם ביתה הקטנה גם.

תחילה ציטטה את דבריה של ביתה: ״שלום לכל האנשים, אני רוני מירן-לביא. אני בת שנתיים וחצי ועד לא מזמן גרתי בקיבוץ נחל עוז. יום אחד אנשים לא נחמדים נכנסו אלינו לבית והיו הרבה בומים. ובכינו וכעסנו ופחדנו. והם לקחו את אבא שלי את אבא עמרי. מאז אבא שלי מאוד מפורסם אז אתם בטוח מכירים אותו. הוא מופיע בהמון שלטים ותמונות".

"ומאז", הוסיפה ואמרה: "שהוא מפורסם אמא שלי נוסעת המון וכל הזמן נמצאת בפגישות כדי להחזיר את אבא עמרי. אבא עמרי נמצא בעזה. גם עלמא אחותי הקטנה יודעת את זה ואני אומרת לה וגם לי שאבא אוהב אותנו ואבא מתגעגע אלינו. אני לא רוצה שאבא יהיה מפורסם יותר אני רק רוצה שהוא יהיה פשוט בבית. איתי עם אחותי עלמא ועם אמא".

לישי מירן - לביא זועקת | צפו (צילום: מטה המשפחות)

עוד היא אמרה: "כל לילה אני יוצאת עם אמא החוצה להגיד לילה טוב לאבא כי רק בחוץ הוא שומע אותנו. אני צועקת 'לילה טוב אבא, אנחנו אוהבות אותך, אנחנו מתגעגעות אליך, אנחנו מחכות לך. לילה טוב אבא עמרי'".

האם הוסיפה ואמרה: "ראש הממשלה וקבינט המלחמה עוד כמה לילות רוני ועלמא ישנו בלי אבא שלהן? עוד כמה בקרים הן יקומו ויגלו שהוא עדיין לא חזר? תסתכלו לנו בעיניים, קחו אחריות ותעשו הכל כדי שעמרי וכולם יחזרו כבר. זועקת היום בשם רוני ועלמא: דייייי מספיק מהר ועכשיו.״

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר