כאב של אמא

אם החטוף שנרצח: "חטפו אותנו! מאחורי ההפגנות עומדת משפחה אחת או שתיים"

איילת סמרנו, אמו של החטוף יונתן סמרנו הי"ד, האשימה בראיון סוער: "יש אנשים שלא למדים, שוב פעם הפגנות, שוב פעם שלטים, שוב פעם חסימות. למה? למה שוב מלחמות? האויב שלנו מנצל את זה נגדנו!" | חדשות, בארץ 

יוני גבאי | כיכר השבת |
בני משפחות החטופים בהפגנה בתל אביב (צילום: Photo by Avshalom Sassoni/Flash90)

איילת סמרנו, אמו של החטוף יונתן סמרנו הי"ד, העניקה הבוקר ראיון כואב וסוער לשרון גל בגלי ישראל, ושם דיברה בחריפות נגד ההפגנות.

"אני רואה את כל מי שמנסים להחזיר אותנו לשישה באוקטובר, אלו המנסים לשסע ולפלג שוב בינינו, בזמן שהחטופים שלנו עדיין שם", אמרה, "לכל אחד יש את הדעה הפוליטית שלו, אבל אני שמתי את הדעה הפוליטית שלי בצד - עד להשבתם של החטופים.

"אבל יש אנשים שלא למדים, שוב פעם הפגנות, שוב פעם שלטים, שוב פעם חסימות. למה? למה שוב מלחמות? האויב שלנו מנצל את זה נגדנו! הוא (סינוואר) יושב רגל על רגל ואומר לעצמו: למה לי להתפשר? יש לי זמן, שיהרגו אחד את השני עד שאשיג עסקה טובה".

עוד אמרה סמרנו: "זה פשוט מחליא אותי. אני נוסעת כל ערב בדרך בגין, וכל ערב נתקעת בפקקים בהם אני רואה שלטים של חטופים ובהם אני רואה את התמונות של הבן שלי, מה זה?!

"אנחנו מרחיקים את האנשים שרוצים להזדהות איתנו למרות שזה לא אנחנו! ההפגנות האלה הם הפגנות של אנשים שלקחו את הבעלות שלנו!

"יש משפחה אחת או שתיים שעומדות מאחורי הדבר הזה. ויש ערוצי תקשורת ספציפיים שעוזרים להם! אל תפלו בפח, זה לא משפחות החטופים!".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר