על משמר הכשרות

חיזוק בשטחי הכינוס: הראשון לציון הגאון רבי שלמה משה עמאר ביקר את הלוחמים בדרום

ביוזמת ענף הכשרות ברבנות הצבאית נערך סיור של הראשון לציון במתחמי הכינוס: שובה, שוקדה, וגילת | מפגש מרגש היה עם משפחה שכולה שבתה נפלה בקרבות בעזה. הרב חיזק ועודד את המשפחה וערך אשכבה. (חדשות חרדים)

ב. ניסני | כיכר השבת |

ביוזמת ענף הכשרות ברבנות הצבאית נערך סיור חיזוק מיוחד של הראשון לציון הגאון רבי שלמה משה עמאר, במתחמי הכינוס: שובה, שוקדה, וגילת. עם תחילת מלחמת 'חרבות ברזל' אזרחי ישראל פתחו את לבם הרחב למען לוחמי צה"ל והעמידו דוכני מזון לחיילים בשטחי הכינוס.

שיתוף פעולה בין ראש ענף הכשרות ברבנות הצבאית סא"ל הרב נריה רוזנטל הרבנות המקומית שדות נגב ומרחבים, הובילה להשגחה והענקת תעודת כשרות למתחמי המזון, בהתאם להנחיות על מנת שיוכלו להעניק חסד מהודר לכל לוחם. וזאת בהתאם למדיניות והנחיית הרב הראשי לצה"ל תא"ל הרב איל קרים להעניק מזון מהדרין לכל חייל.

המיזם שזכה לשיתוף פעולה של המועצה הדתית והמשרד לשירותי דת. קיבל חיזוק נוסף עם ביקורו של הראשון לציון הגר"ש עמאר תוך שהוא נפגש עם מפעילי דוכני המזון העושים זאת בהתנדבות מלאה ולוחמים שיצאו זה עתה מהלחימה בעזה. הרב חיזק את הלוחמים וברך את בעלי החסד במקום ועמידתם על הידורי הכשרות.

מפגש מרגש היה כאשר הראשל"צ פגש משפחה שכולה שבתה נפלה בקרבות בעזה. הרב חיזק ועודד את המשפחה וערך אשכבה.

בביקור השתתף גם הרב עזרא פרידמן מנכ"ל הכשרות O.U המקיימת שיתוף פעולה עם הרבנות הצבאית והמועצה הדתית.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר