סיכנו את שלום הציבור

הפרות סדר בקפלן תל אביב: המשטרה פיזרה עם מכת"זית הפגנה בלתי חוקית  

עשרות הפגינו הערב במחאה נגד הממשלה ברחוב קפלן בתל אביב והפרו את הסדר בניגוד להוראות הקצינים ופוזרו עם מכת"זית | המשטרה: "נפעל באפס סובלנות כלפי מי שלא ישמע להוראות השוטרים" (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
מכת"ז מניס את הפורעים בתל אביב (צילום: איציק שאג)

קבוצת מפגינים, שאינם נמנים עם משפחות החטופים, החליטו לצאת בצעדה לרחוב קפלן, סמוך למתחם קריית הממשלה, והחלו להפר את הסדר, תוך חסימת הכביש.

בעקבות החסימות והפרות הסדר הוכרז ע"י קצין משטרה כי ההפגנה בלתי חוקית ועליהם לפנות את הכביש, לאור המשך חסימת הציר בניגוד להוראות המשטרה.

שוטרים מנסים להשליט סדר בהפגנה ברחוב קפלן בתל אביב (צילום: דוברות המשטרה)

ממשטרת ישראל נמסר: "אנו רואים בחומרה את הפרות הסדר, הגורמות למשטרה להפנות כוחות שעוסקים במשימות אבטחה ושמירה על בטחון הציבור. נפעל באפס סובלנות כלפי מי שיפר את הסדר ולא ישמע להוראות השוטרים".

"משטרת ישראל תאפשר לממש את חופש המחאה אולם לא תאפשר הפרות סדר הפוגעות בגוף או פגיעה בחופש התנועה ועשויות לסכן את שלומו של הציבור" מסרה המשטרה.

"הפגנה יצאה משליטה" | מפגינים מתעמתים עם שוטרים ברחוב קפלן בתל אביב (צילום: איציק שאג)

במהלך ההפגנה, עצרה המשטרה 5 מפגינים שהפרו את הסדר הציבורי וסיכנו את שלום הציבור: "אנו קוראים לכלל המשתתפים להישמע להוראות השוטרים ולהימנע מעימותים מיותרים".

במשטרה מדגישים: "משטרת ישראל רואה בזכות המחאה כאבן יסוד במדינה דמוקרטית ומאפשרת מחאות כל עוד הן מתקיימות במסגרת החוק , יחד עם זאת המשטרה לא תאפשר הפרות סדר מכל סוג או פגיעה בחופש התנועה וכל התנהגות העלולה לסכן את שלומו של הציבור".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר