קרא לדרעי לאחדות בעיר

נאום הניצחון של גרינברג: "מזמין את ש"ס לשותפות הוגנת"

בבוקר שאחרי הבחירות מתברר כי המועמד שמואל גרינברג עלה לסיבוב שני בעיר בית שמש ועקף את ראש העיר המכהנת עליזה בלוך כשהוא בראש עם 35.7% מהקולות | בנאום מאחד קרא גרינברג ליו"ר ש"ס דרעי לנהל את העיר ב"שותפות אמיתית והוגנת" (חדשות, פוליטי)

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
שמוליק גרינברג | האזינו

המועמד הליטאי מטעם 'דגל' שעלה הבוקר (רביעי) לסיבוב שני בעיר בית שמש וגבר על ראש העיר המכהנת ד"ר עליזה בלוך, נאם הערב את נאום הניצחון שלו וקרא לאחדות בעיר עם מפלגת ש"ס.

המועמד לראשות העיר בית שמש שמואל גרינברג אמר בנאום הניצחון: "היה ברור שאנחנו הקבוצה הגדולה והמשמעותית. גם היה ברור שמרגע שכוח הציבור פוצל, שיש סיכוי גבוה לסיבוב שני. הפיצול החרדי נכפה עלינו, ולא בגלל מחלוקת על ניהול העיר, לא בגלל דעות או צרכים של תושבי בית שמש", אמר גרינברג.

המועמד המוביל אמר כי "את בית שמש צריך לנהל מתוך ידיעה ברורה שהיא מגוונת ויש בה ציבורים שונים וקהילות לרוב. גם בתוך הציבור החרדי, וגם בציבור הכללי. אסור לוותר על אף תושב, וחובה לדאוג לכל צרכי הקהילות השונות. כך אני מאמין, וכך גם קיבלתי הוראות ברורות מגדולי ישראל", הבטיח גרינברג.

המועמד לראשות העיר בית שמש, שמואל גרינברג קורא ליו"ר ש"ס הרב אריה דרעי: "בוא נוציא את בית שמש מחשבונות ארציים. בוא נפעל במשותף למען העיר הזאת ותושביה היקרים. אני מזמין אותך לשותפות אמיתית והוגנת, בוחרי ש"ס ראויים שנציגיהם יהיו שותפים מלאים לניהול העיר", וקרא לש"ס להתאחד מאחוריו בסיבוב השני.

עוד אמר המועמד שמוליק גרינברג: "הבחירות נדחו פעמיים, בגלל המלחמה ושעת החירום שאנחנו נמצאים בה. זה הזמן לזכור את אלו שנלחמים, את הפצועים שנלחמים על בריאותם, את אלו שבשבילם הזמן עצר מלכת ואינם יכולים לבחור. בתפילה לבורא עולם, שעם ישראל יזכה בניצחון על אויביו, שהפצועים יחלימו והחטופים יחזרו לשלום לביתם", סיכם גרינברג את דבריו.

כעת, לאחר בוקר של ניצחון מתוק בעיר בית שמש עבור מפלגת 'דגל התורה', מקווים במפלגה הליטאית שחכמי הספרדים יקראו לציבור להצביע בסיבוב עבור המועמד גרינברג, לאחר תקופה קשה ומתוחה בין 'דגל' למפלגת ש"ס בראשות דרעי.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר