הנסיעה לארה"ב

לא רואה את דבשתו? | יאיר נתניהו לבני גנץ: "מי מממן את האבטחה?"

בזמן שנתניהו הבן שוהה מספר חודשים בארה"ב, ועל פי דיווחים הוא מאובטח שם, הוא מצא לנכון להעביר ביקורת על נסיעתו של השר בני גנץ ותהה מי מממן את אבטחתו (חדשות בארץ)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
יאיר נתניהו (צילום: Photo by Avshalom Sassoni/Flash90)

השר גנץ נחת לפני זמן קצר (ראשון) בארצות הברית, לאחר שנסע לפגישות שלא על דעת ראש הממשלה נתניהו, כאשר הוא טען שהמימון לנסיעה הוא פרטי.

מי שמיהר לתקוף הערב את גנץ, הוא בנו של ראש הממשלה, השוהה זה תקופה בארצות הברית: "השר בני גנץ, מי מממן את הנסיעה הפרטית שלך ושל כל הפמליה והאבטחה לארה״ב?".

עוד כתב נתניהו הבן: "גם לעשות פוליטיקה קטנה ולערוך פגישות מדיניות בניגוד לעמדת ראש הממשלה וגם לא לחשוף את מקורות המימון, זה דבר מאוד לא ממלכתי. הידיעה ב״ישראל היום״ דורשת הבהרות. הציבור מחכה לזה".

קצת מוזר שהטענה למימון אבטחה מגיעה מצד נתניהו, שכן רק לפני מספר שבועות פרסם גידי וייץ ב'הארץ', כי אבטחתו של נתניהו הבן במשך שבעת החודשים בהם שהה במיאמי עלתה למדינה כמיליון שקלים.

כך או כך בלשכת גנץ עדכנו לפני זמן קצר, כי השר נחת בארצות הברית ובשעה - 20:00 שעון ישראל (13:00 שעון ארה"ב) - יפגש עם מנכ"ל איפא"ק, הווארד קור ובכירים נוספים בארגון.

מחר - 20:00 שעון ישראל (13:00 שעון ארה"ב) – יפגש עם יועץ נשיא ארה"ב למזרח התיכון, ברט מקגורק. לאחר מכן בשעה 21:00 שעון ישראל (14:00 שעון ארה"ב) – יפגש עם היועץ לביטחון לאומי של ארה"ב, ג'ייק סאליבן. ושעה לאחר מכן, יפגש עם סגנית נשיא ארה"ב, קמלה האריס.

ביום שלישי בשעה 18:00 שעון ישראל (11:00 שעון ארה״ב) - יפגש עם מזכיר המדינה האמריקאי, אנתוני בלינקן.

השר גנץ צפוי להמריא ביום שלישי מוושינגטון ללונדון שם יפגש עם שר החוץ של בריטניה, דיוויד קמרון ובכירים נוספים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר