"הוסיף חטא מעל פשע"

הח"כית חיזקה את משפחת העצור המנהלי; "גלנט - נציג שמאל"

לאחר הארכת מעצרו המנהלי של פעיל הימין אריאל דנינו בידי שר הביטחון יואב גלנט, הגיעה ח"כ לימור סון הר-מלך לגבעת קומי אורי ביצהר לחזק את משפחתו של דנינו שנותרה בגבעה | "מחזה אימים מתרחש לנגד עינינו. מחבלים משוחררים במחווה לטרור - ויהודים נעצרים ללא משפט", אמרה (בארץ)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |

חברת הכנסת לימור סון הר-מלך מעוצמה יהודית הגיעה אמש (ראשון) לגבעת קומי אורי ביצהר כדי לחזק את משפחתו של פעיל ההתיישבות אריאל דנינו שנמצא במעצר מנהלי, ומתחה ביקורת חריפה על שר הביטחון ויאב גלנט ושב"כ שהורו על מעצרו.

הביקור מגיע לאחר שבשבוע שעבר, יממה לפני שהיה אמור להשתחרר ממעצר מנהלי ממושך של ארבעה חודשים, החליט שר הביטחון גלנט בהמלצת המחלקה היהודית בשב"כ להורות על הארכת מעצרו של דנינו בשלושה חודשים נוספים.

ח"כ סון הר-מלך אמרה לאחר הביקור: "הגעתי לכאן היום אחרי שגלנט ושב"כ הוסיפו חטא על פשע והחליטו להאריך שוב את מעצרו של דנינו, שכל חטאו היה שהתריע מפני רצחניותה של הרשות הפלסטינית וניהל חמ"ל מתנדבים לניטור התארגנויות טרור ברשתות הערביות.

"בעיצומה של המלחמה מתרחש לנגד עינינו מחזה אימים בו מחבלים ערבים משוחררים בסיטונאות רגע אחרי פיגוע רצחני כמחווה לטרור, בעוד שמעצרם של פעילים יהודים מוארך בהינף קולמוס".

היא הוסיפה ואמרה כי "המדיניות הזאת שמנהל גלנט היא לא רק פשע אלא גם גניבת קולם של בוחרי הימין שביקשו לחזק את ההתיישבות, ומצאו את עצמם מובלים על ידי נציג שמאל מובהק שרודף את המתיישבים. היום חשוב לי יותר מתמיד להגיע לכאן ולהתייצב לצד דנינו ומשפחתו החלוצה. בממשלת ימין מתוקנת דנינו היה זוכה לצל"ש, ואנו נפעל שכך יהיה. אני קוראת מכאן לרה"מ נתניהו למנוע מגלנט את המשך הרדיפה, ולהורות לו על שחרור העצורים המנהליים היהודים לאלתר".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר