"איך זה להאכיל שטן?" | צפו

קרובת החטוף הטיחה בפני עובד אונר"א: "יכול להסתכל לי בעיניים?"

במהלך חסימת משרדי אונר"א בירושלים על ידי משפחות חטופים, התרחש עימות בין צופית ליבמן, גיסתו של החטוף אליקים ליבמן, לבין עובד אונר"א שניסה להיכנס למקום | צפו (חדשות בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
העימות עם הפעיל (צילום: צו 9)

כפי שקורה כבר תקופה, גם הבוקר (רביעי) הכניסות למשרדי אונר"א בירושלים, נחסמו על ידי פעילי תנועת צו 9, ובני משפחות חטופים מפורום תקווה. הפעילים הגיעו בשעות הבוקר המוקדמות לכניסה הקדמית והאחורית וחסמו אותם לכניסת העובדים.

במהלך החסימה עבר במקום עובד של אונר"א. צופית ליבמן, גיסתו של החטוף אליקים ליבמן אמרה לו בדמעות: "איך זה מרגיש להאכיל את השטן? אתה יכול להסתכל לי בעיניים? הגיס שלי חטוף".

היא המשיכה לתאר: "בזמן שהוא הציל חיים, המורים שלכם גררו גופות, איך אתה מסביר את זה? למה אתה לא מתבטא נגד זה? השתיקה שלך היא גרועה יותר".

עוד מהעימות עם הפעיל (צילום: צו 9)

מוקדם יותר היום הוצג במקום רכב הדומה לרכבים בהם השתמשו מחבלי הנוחב'ה בשבעה באוקטובר. על הרכב עמדו "מחבלים", המבטאים את מעורבותם של עובדי אונר"א בטבח, זאת לאחר שדובר צה"ל חשף כבר מספר פעמים ממצאים המאשרים את המעורבות.

בני משפחות החטופים והמשפחות השכולות שנוכחים במקום קראו: "אתם רצחתם וחטפתם את הילדים שלנו. הארגון שלכם לקח חלק פעיל בטבח וגם עכשיו אתם יודעים איפה החטופים ומסרבים לסייע בהשבתם".

רעות בן חיים, מייסדת צו 9 מסרה: "חייבים לשים סוף לפעילות של ארגון הטרור הזה בירושלים. במסווה של סיוע לפליטים הם מגדלים את הדור הבא של המחבלים, את הדור הבא של הטרור, ואנחנו נדאג לשבש את פעילות הארגון עד שממשלת ישראל תוציא אותו מירושלים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר