העדר חזר לבד

חיפושים וחשש כבד לחייו של רועה צאן בן 14 שנעדר מהבוקר 

נער בן 14 יצא עם לרעות את צאנו ליד היישוב מלאכי השלום בבנימין, ומאז נעלמו עקבותיו | הצאן חזר בלעדיו, ונערכים חיפושים נרחבים אחריו | כל הכיוונים נבדקים (בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
(צילום: יכ"ל)

הנער בנימין אחימאיר יצא היום (שישי) ב-6 בבוקר מאזור היישוב "מלאכי שלום" בבנימין כדי לרעות את הצאן - ומאז הוא נעדר. העדר שלו חזר למאחז, אבל בלעדיו.

כל הכיוונים נבדקים. באזור יש יישובים ערביים, אך אין אינדיקציה לאירוע פח"ע וייתכן כי הנער התייבש, נפל לבור ואופציות נוספות.

דובר צה"ל מסר כי לוחמי צה״ל ומג״ב, גששים, יחידה 636, כוחות מיוחדים, בסיוע איסוף אווירי של מ״י וחיל האוויר מחפשים אחר הנעדר. מפקד חטיבת בנימין מנהל את החיפושים.

מדוברות מועצת בנימין נמסר כי נמשכים החיפושים אחר נער, ליד היישוב מלאכי השלום בבנימין. הוא יצא לרעות צאן בשעות הבוקר ועדיין לא חזר. משפחתו עודכנה.

חפ"ק משותף למועצה, לצבא, למשטרה וליחידת החילוץ פועל במקום בעזרת מתנדבים רבים.

יחד עם כוחות הבטחון, אנשי אגף הבטחון ומחלקת קרקעות סורקים באמצעות רחפנים ואמצעים מיוחדים. הנהלת המועצה במקום.

המשטרה עדכנה כי בשעות האחרונות פועלת משטרת ישראל יחד עם כוחות צה"ל ומאות מתנדבים לאיתורו של נעדר העונה לשם בנימין אחימאיר בן 14.9 תושב ירושלים.

הנעדר יצא מחוות גל שבשומרון בשעות הבוקר לרעות צאן ולאחר מספר שעות העדר חזר בלעדיו.

תיאורו: מבנה גוף מלא, שיער בהיר מתולתל, לבש חולצה כחולה.

כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת משטרת בנימין בטל׳ 029706444.

בנימין אחימאיר (צילום: דוברות המשטרה)

חנה, אחותו של בנימין אחימאיר הנער שנעדר, מספרת לגלי צה״ל: ״אנחנו מאמינים שיהיו בשורות טובות. הודיעו לנו שלא מוצאים את ביני מ-6:30 בבוקר, זה אזור שהוא מכיר, הוא יוצא לרעות שם צאן הרבה".

"הוא ילד טוב, ילד טבע, כל היום מטפל בכבשים, לא עושה שטויות, זה אף פעם לא קרה שהוא נעלם ככה. הוא יצא עם טלפון עליו, אולי אין לו קליטה. האבא והאחים הלכו לחפש אותו עם כוחות הביטחון. מקווים לטוב ומחכים שהוא יחזור לפני שבת״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר