אחרי חודשים של עליות

סוף סוף אפשר לנשום קצת: מחיר הדלק צפוי לרדת במוצ"ש

קצת הקלה על הכיס לאחר חודשים שבהם מחיר הדלק רק עלה ועלה, במשרד האנרגיה מדווחים היום, כי במוצ"ש הקרוב מחיר הדלק ירד וליטר בנזין יעלה לצרכן - 7.52, ירידה של 38 אגורות מחודש קודם (כלכלה)

בני סולומון | כיכר השבת |
תחנת דלק | אילוסטרציה (צילום: Jamal Awad/Flash90)

במשרד האנרגיה מעדכנים הבוקר (חמישי) בשורה טובה, אחרי חודשים של בשורות רעות בנוגע למחיר הדלק בישראל.

כזכור בחודש שעבר מחיר הדלק עלה ב-18 אגורות, חודש קודם הוא עלה ב-21 אג' לכל ליטר, כאשר חודש לפני זה שוב הייתה עליה במחירי הדלק בסך 13 אג' מ-7.38 ש"ח לליטר בנזין בשירות עצמי ל-7.51 ש"ח.

אך כאמור, הדלק יורד לא בגלל הממשלה כמובן, אלא בגלל הירידה בשער הדולר והירידה במחיר הנפט העולמי ובחצות הלילה שבין שבת לראשון (02.06.2024) יעודכנו מחירי מוצרי הדלק הנמצאים בפיקוח, הנמכרים לצרכן בתחנות הדלק.

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי (כולל מע"מ) לא יעלה על 7.52 ש"ח לליטר, ירידה של 38 אג' מעדכון קודם. תוספת בעד שירות מלא תעמוד על 22 אגורות לליטר (כולל מע"מ), ללא שינוי מעדכון קודם.

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי באילת (ללא מע"מ) לא יעלה על 6.43 ש"ח לליטר, ירידה של 32 אג' מעדכון קודם. תוספת בעד שירות מלא תעמוד על 19 אגורות (ללא מע"מ), ללא שינוי מעדכון קודם.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות