האמבוש על פרוש

אריה ארליך הלם ברביב דרוקר: "עשית מעשה שלא יעשה" • צפו

לאחר האמבוש שארגן לראש עיריית אלעד ישראל פרוש, על "סירובו לשבת ליד נשים", העיתונאי אריה ארליך מ'משפחה', הלם בפרשן 'חדשות 13' רביב דרוקר, על מה שעשה | וכיצד הגיב דרוקר לדברים? • צפו (ברנז'ה)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
ארליך נגד דרוקר (באדיבות חדשות 13)

ראש עיריית אלעד ישראל פרוש, התראיין בתחילת השבוע לפרשן הוותיק, רביב דרוקר, בתוכנית אזור בחירה ב'חדשות 13'. לקראת תום הריאיון, ערך דרוקר לפרוש מעין 'אמבוש', כשחשף כי לטענתו פרוש לא הגיע לאולפן, "בגלל שהיית אמור לשבת ליד אישה".

פרוש הדף את הטענות והשיב: "ממש לא נכון, אמרת לי שאני צריך לשבת ליד פוליטיקאים שאני לא מכיר ולכן בחרתי לא להגיע". הכתבת שלידה אמור היה פרוש, לכאורה, לשבת, הכחישה את טענותיו של פרוש והתפתח עימות קטן בשידור.

יממה לאחר מכן, התראיין העיתונאי אריה ארליך מ'משפחה' לדרוקר, תוך שהוא הולם בו בחריפות כי עשה מעשה שלא יעשה. "קראת לאדם לדבר בנושא של קרן הארנונה ואז אתה בחרת לדבר איתו על מה שקרה מאחורי הקלעים, יש כל הזמן דברים שמתרחשים מאחורי הקלעים, דברים כאלה לא חוצים את סף השידור".

דרוקר הגיב ואמר: "אתה לא מתכון שהפרנו סיכום אתה מתכון שחשפנו את מאחורי הקלעים, זה באמת היתה התבלטות, לא תמיד אנחנו חושפים את מאחורי הקלעים, אבל פה היתה לי תחושה שזה נושא מאוד עקרוני אם חרדי לא מוכן לשבת ליד אישה והראו בעבר תמונות שהוא כן ישב ליד אישה".

"אבל זה לא נכון", השיב ארליך, "חטפתם ברשת מחרדים וחילונים כאחד. אתה מנסה להתבצר, לא זו הדרך לעלות בחזרה את הרייטינג של ערוץ 13".

צפו בעימות בשידור

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר