"רמטכ"ל כושל והרסני"

נתניהו הבן פרסם פוסט נגד הרמטכ"ל ומחק | כך הגיב השר גלנט

בנו של ראש הממשלה שיתף בחשבונותיו ברשתות החברתיות, פוסט שכתב איש הליכוד נגד הרמטכ"ל הרצי הלוי, בו הוא הציג אותו כרמטכ"ל הכושל בתולדות צה"ל, כעבור דקות הוא מחק ושר הביטחון גלנט הוציא הודעת גינוי (חדשות בארץ)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
הרצי הלוי לצד יאיר נתניהו (אבשלום שושני, יונתן זינדל, פלאש 90)

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שלאחרונה הוריד פרופיל ברשתות החברתיות, שיתף מוקדם יותר היום (שני) פוסט שכתב איש הליכוד ארז תדמור נגד הרמטכ"ל - וכעבור מספר דקות הוא מחק, שר הביטחון גלנט הגיב בחריפות.

נתניהו ג'וניור פרסם פוסט של ארז תדמוק, בו הוא כתב נגד הרמטכ"ל: "כבר חצי שנה שאתה עומד מנגד. חצי שנה שמשרדי פרסום ובריונים מתוקצבים היטב מסיתים ומדיחים לסרבנות ולאיומי סרבנות, ואתה רא"ל הרצי הלוי לא עשית דבר. לא רק שלא שפטת ולא הדחת אפילו אחד מהמארגנים והמסיתים, אלא שנכנעת להם והפכת לשגריר הסרבנים שדורש מהממשלה להכנע להם. עשית זאת בחודש מרץ ואתה עושה זאת שוב כעת".

"אתה מבין מר הלוי", כתב תדמור ונתניהו כאמור שיתף ומחק: "אי אפשר להעמיד את המציאות על ראשה. ככל שתהיה פגיעה בכשירות של יחידות מסוימות (וגם כעת רוב הכותרות בנושא הן ספינים ולוחמה פסיכולוגית), האחריות לכך אינה מוטלת על כתפי הממשלה שאינה מוכנה להכנע לאיומים ולניסיון פשיסטי של קומץ אנשי צבא להכניע ממשלה נבחרת. האחריות לכך מוטלת על כתפי הסרבנים, המאיימים והמסיתים וגם על כתפיך שלך רב אלוף הלוי: הרמטכ"ל ששינה ב-180 מעלות את מדיניות אפס הסובלנות שהיתה נהוגה בצה"ל כלפי סרבנות מאז ומעולם".

עוד הוא כתב: "הרמטכ"ל שהחליט שצה"ל יהפוך לצבא היחיד בעולם שלא מטפל משמעתית בממרידים, אלא מזמן אותם לסדנאות לשחרור מתחים ולמעגלי שיח. וכעת כשמתברר, כמה מפתיע, שזו לא אסטרטגיה מנצחת, מנסה לגלגל את האחריות לממשלה. אל תסתנוור מהכותרות בעיתונים רא"ל הלוי. במבחן ההיסטוריה, כשהערפל יתפזר והאבק ישקע, אתה מר הלוי תיזכר כרמטכ"ל הכושל וההרסני בתולדות צה"ל ומדינת ישראל".

הפוסט ששותף

לאחר שפורסם שיתוף הפוסט ומחיקתו, שר הביטחון יואב גלנט הגיב: "הרמטכ"ל רא"ל הרצי הלוי הוא אחד מהקצינים המצטיינים שפגשתי בכל שנותיי בצה״ל ובמערכת הביטחון - מפקד אמיץ, ישר, ענייני, קר רוח, מעמיק ושקול. אזרחים רבים במדינה חבים לו את חייהם. ‏עם ישראל זכה שבשעות מורכבות אלו הרמטכ״ל הלוי מוביל את צה"ל".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר