ישראל במלחמהישראל במלחמה
"תועלת למדינת ישראל"

'‏ישראל היום' פרסם מאמר מפתיע: "נתניהו צריך להציג תאריך לפרישתו"

העיתון שפעם כונה "ביביתון" בשל קרבתו הגדולה לראש הממשלה נתניהו, פרסם מאמר מפתיע של נדב שרגאי, תחת הכותרת "נתניהו צריך להציג תאריך לפרישתו". במאמר נכתב: "הגיע הזמן שישים רק את העם במרכז" | ברנז'ה

יאיר טוקר | כיכר השבת |
נתניהו בדרום (צילום: קובי גדעון / לע״מ)

עיתון 'ישראל היום' פרסם מאמר מפתיע של נדב שרגאי, תחת הכותרת "כדי למנוע הידרדרות מחודשת לתהומות: נתניהו צריך להציג תאריך לפרישתו".

במאמר נכתב כי "האפשרות שבנימין נתניהו יודיע עכשיו מיוזמתו שעם תום המלחמה הוא הולך הביתה, או שזאת היא הקדנציה האחרונה שלו, נשמעת כרגע כלקוחה מעולם הדמיון. אחרי הכל - מדובר בנתניהו. ואם למרות זאת ראוי להציפה עכשיו, הרי שהדבר נובע מסיבה אחת: היא טובה ועתירת תועלת למדינת ישראל".

שרגאי מונה מספר סיבות לחשיבות בפרישת נתניהו, ובהם: "נקבל ביצועים נקיים ואמיתיים יותר שלו כמנהיג, במערכה הצבאית והמדינית הקשה שאנו נתונים בה ושעדיין נכונה לנו - שרחוקה כנראה מסיום".

עוד כתב שרגאי, כי עם פרישתו "הוא יחדל לשזור פוליטיקה בשיקוליו ובנאומיו, כיוון שלא יהיה זקוק לכך עוד".

במאמרו ב'ישראל היום', כותב שרגאי כי פרישתו של נתניהו תשפיע לטובה "גם על הפיוס הפנימי בתוכנו, וימנע הידרדרות מחודשת לתהומות שאליהם נפלנו ערב המלחמה".

את מאמרו, חותם שרגאי במילים הבאות: "אולי אחרי הצבת תאריך יעד לפרישה, ושחרור אחיזתו מ'קרנות מזבח' הישרדותו הפוליטית, יוכלו רבים יותר לזכור את נתניהו כמי שידע, גם אם באיחור, לקחת אחריות על האסון הגדול ביותר שפקד את ישראל מאז היווסדה, אסון שהתרחש במשמרת שלו, ולתקן את המעוות, ללא הפוליטיקה שכה המאיס גם על מי שפעם היו אוהביו ותומכיו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר