חדשות עם קנייטש

חשיפה: הישיבה הוותיקה תיסגר, ומי תבוא במקומה? • מעייריב

הפקקים בדרך למודיעין עילית, הפוגרום באשדוד, המפץ החרדי בטבריה, הבשורה של שר החינוך, הקעמפ שהתבטל וההרצאה שנקטעה, התיעוד המשעשע של פרוש וקבר רבי כרוספדאי, השירים של תורה בתפארתה והישיבה שנסגרה | מעייריב

איצלה כץ | כיכר השבת |
(צילום: אברימי בוימל עריכה: ידידיה כהן הפקה: אשר רוט)

הלם בעולם הישיבות

לאחר 75 שנות לימוד תורה, נאלצת הישיבה שהוקמה במקור בכפר חסידים וקיימת כיום ברכסים, לסגור את שעריה בשל קשיים ניהוליים. במתחם הישיבה תפתח ישיבה חדשה ועל כך בשבוע הבא.

גווילים נשרפים

ואותיות פורחות באוויר. אוי נא לנו כי חטאנו. בעוונותינו הרבים, ספר תורה הושחת יחד עם ארון הקודש של בית הכנסת של הקהילה הגיאורגית בעיר אשדוד. המשטרה חוקרת את האירוע המזעזע.

בילוי לילי

מישהו במשרד התחבורה משוכנע במאת האחוזים שתושבי קרית ספר מעוניינים לבלות מחצית מבין הזמנים בעמידה בפקקים של כביש 446. אחרת, מדוע העבודות במקום נמשכות? טירוף.

תתכוננו לדישון עצם

כי הבשורה הזו כנראה תשמח אתכם. שר החינוך יואב קיש הודיע על הרחבת סבסוד הצהרונים לערים נוספות. לא נלאה אתכם בפרטים. מי שזה רלוונטי בשבילו כבר יתעדכן בבית הכנסת. אחרי מעייריב כמובן.

המפץ החרדי

לאחר שבבחירות לפני 5 שנים רצו למועצת העיר טבריה 3 רשימות חרדיות, מכתב דרמטי במיוחד של כל רבני העיר טבריה מסעיר את הקהילה. יש שיציינו כי המכתב הוא גם מין טקס הכתרה.

העולם עגול? תלוי את מי שואלים

מרצה מוכר הגיע לקעמפ של ישיבה ליטאית וטען כי כדור הארץ אינו עגול. בעצם, הוא כלל לא כדור. פלטת הארץ. אולי שולחן הארץ. לא ניכנס לוויכוח בין שני הרים שטוחים. ובאיזו ישיבה בוטל הקעמפ המסורתי? אם לא תצפו בתוכנית, כנראה שלא תדעו.

קופץ למים

אבל לא סתם קופץ. עם הבגדים. דוגרי, אין לי שום דבר בעד או נגד פרוש. אבל ראש עיריית אלעד בהחלט מצליח לשעשע אותי ובקטע טוב לחלוטין. השאלה אם הוא שילם על הבילוי 5 ש"ח...

הקבר של הדור הצעיר

הם כבר לא מסתפקים בקברים הקלאסיים במירון וצפת. אפילו לא בקבר ר ישעיה בן ר משה בקרעסטירער. הטרנד החדש הוא בילוי בקברו של האמורא רבי כרוספדאי. התחבורה חינם. או איך שלא תקראו לנסיעה בטרמפ.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר