חדשות עם קנייטש

ההתקפה על הרב והנציג החרדי היחיד שגינה תקיפת חיילות • מעייריב

סערה בביתר עילית, הסיור של הראשל"צ בגבול לבנון, חטיפת הפעוט החרדי, הכרת הטוב של חבר המועצת לאדמו"ר, האמירה המפתיעה של חבר המועצת לבחורים הספרדים, בחורי הישיבה בקייטנת החסד והדואט של בחורי הישיבה עם גדולי המוזיקאים החרדים (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
(צילום: שמואל אריה | עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט ואיציק אוחנה)

אירוע חמור

קבוצה קיצונית החליטה לחנך את המרא דאתרא בביתר עילית לפנות בוקר בדרישה כי יחתום על מכתב בניגוד לדעתו האישית. רבנים בכירים מיהרו לגנות את האירוע המזעזע והמביש.

מלחמת מצווה

בעוד בצבא מתכוננים לתרחיש האימה של מערכה משולבת מלבנון ןעזה, הגיע הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף לסיור בגבול לבנון. מפקד פיקוד הצפון הראה לראשל"צ מנהרת תקיפה של חיזבאללה.

המאבק ברווחה

שורת רבנים חתמה על מכתב בתחינה לבכירי מערכת הרווחה הישראלית שבחרה להוציא פעוט חרדי מרשות הוריו רק בשל חשש שהופרך על ידי מכון ביולוגי אמריקאי. גם הפגנה הייתה בנושא.

זיכרון מתשמ"ט

חבר המועצת הגאון רבי מאיר צבי ברגמן הממעט להשתתף באירועים, הטריח את עצמו ממרום גילו להשתתף בשמחת בר המצווה לנכד האדמו"ר מבעלזא. הסיבה - הכרת הטוב בשם הרב שך זצוק"ל.

ראוי לשבח על הגנאי

רק נציג אחד מהח"כים החרדים בחר לגנות את האירוע המביך שהתרחש ברכבת ישראל ובו משפחה בחזות חרדית עלבה בחיילות צה"ל על לא עוול בכפן וכינתה אותן אשפה. אשריל רבי יצחק גולדקנופף.

נלחם בגזענות

לקראת הבחירות המוניציפליות בעוד מספר חודשים, מנפק לנו ראש ישיבת חברון וחבר המועצת הגאון רבי דוד כהן אמירה מפתיעה במיוחד... "אין הבדל בהשקפה בין דגל התורה לש"ס".

מניעות בדרך לרבנו

הממשל הצבאי באומן קורא לחסידי ברסלב בארץ ובעולם שלא להגיע לאומן לראש השנה בשל "חשש מפרובוקציה רוסית". מי שיבחר בכל זאת לבוא, יקבל מעטפת אבטחתית.

בחורי ישיבה בהחלט מסוגלים

לוותר על מעט הזמן שנותר להם לבלות עם בני משפחותיהם, על מנת לאפשר למשפחות המתקשות בכך כל השנה ובזכות קייטנת מסוגלים והמתנדבים מהישיבות זוכות לקצת חופש אמיתי.

יש לנו מנצח!

בתחרות הדואט הבא שנערכה בקעמפ המושקע של ישיבת יסודות. והתחרות לא הייתה קלה בכלל. צפו בטעימה מהאירוע הנוצץ בהשתתפות בכירי תעשיית המוזיקה החרדית.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר