חדשות עם קנייטש

המפץ הפוליטי בדרום והמרדף הלילי בעיר החרדית • 'מעייריב'

הרשימה הפוליטית החדשה בעיר הדרומית, הטקס הארוך שנערך בליל שישי ברחוב, המלמד שחשוד במעשים חמורים בילדים, התוכנית המוזיקלית בקעמפ של הישיבה הירושלמית • צפו בתוכנית המלאה בהגשת אורח (מעייריב)

יהודה גל | מקודם |

אחי זה הכי

הרב חיים יוסף אברג'ל (החיד"א) הכריז על הקמת רשימה פוליטית חרדית דתית בנתיבות - שתיקרא "אחי", הרשימה מתבססת על אהבת ישראל וקירוב לבבות אבל עדיין לא ברור האם היא תתחרה ברשימת שס"ג המקומית. צפו בתיעוד.

שטר התנאים

הישיבה הוותיקה כנסת חזקיהו ברכסים, תיסגר, ובקומה ייפתח סניף של ישיבת חדרה-קריית ספר - בהרכב חדש של כ-70 בחורים. תלמידים מהישיבה הוותיקה שירצו להישאר ולהצטרף לישיבה החדשה יצטרכו להתחייב לקיים את התנאים הקשוחים שדורשים המשגיחים.

הסיום העוצמתי

מעמד עוצמתי ומיוחד של סיום הרמב"ם ברחובה של עיר, התקיים בליל שישי האחרון באלעד. אלפים מכלל החוגים והמגזרים בעיר, השתתפו קרוב לשש שעות במעמד העוצמתי, בהשתתפות גדולי התורה והחסידות.

תיק שפ"ע

המועמד לראשות העיר בני ברק, בינתיים, חה"כ אוריאל בוסו, הודיע שיהיה מופקד כראש העיר על תיק שיפור פני העיר. מעניין למי מבין השותפים הפוליטיים הוא מייעד את תיק התברואה...

מנהג הפרושים בבני ברק

רגע לפני פתיחת הבריכה האולימפית החדשה בבני ברק, הרב אלפא, גיסו של ראש העיר אברהם רובינשטיין, קיים את המנהג שהמציא ראש עיריית אלעד ישראל פרוש וקפץ למים עם הבגדים.

סכנה מיסיון

דיווחים מדאיגים מגיעים לצוות 'מעייריב' ו'כיכר השבת' על הפצת חומרים מיסיונרים בריכוזים החרדים במרכז הארץ - אנחנו כאן בשביל להתריע ולהזכיר לכם לדווח על כך לגורמים המוסמכים.

רכבים פגועים בשטח

מרדף לילי של בלש משטרה אחרי צעירים שנסעו ברכב במרכז העיר ביתר עילית בפראות, הסתיים עם שורה ארוכה של רכבים חבוטים שנפגעו מהרכב הנמלט. צפו בתיעוד.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר