חדשות עם קנייטש

הגניבה תועדה במצלמות האבטחה - והבחורים נזרקו מהישיבה • מעייריב

מתקפת ה'קנאים' על עליזה בלוך, הטייטל החדש של חבר המועצת, המונולוג המצמרר של האב השכול, החתול שמתפלל מעייריב באמשינוב, ופרויקט מעייריב: פתיחת הזמן בישיבת גרודנא - באר יעקב (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
צפו בתכנית המלאה (עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט ואיציק אוחנה)

אלימות לא חסרת תקדים

ראש העיר בבית שמש הותקפה באלימות על ידי קיצוניים תושבי שכונת רמת בית שמש ב'. כאן כבר אי אפשר לומר שהאלימות היא חסרת תקדים וגם בתקופת כהונתה של הגב' בלוך תושבי בית שמש סובלים מפעם בפעם מהתקפי הזעם של הקנאים.

מסיתים במרצ

לפעמים הבורות היא כבר העונש של הבור. כך התבזתה מפלגת מרצ ברמת גן שהבינה כי העובדה שהגאון רבי יצחק זילברשטיין תומך במפלגה דתית ברמת גן הכוונה כי חבר המועצת מציב את עצמו ברשימה העירונית.

אבל אשמים אנחנו

טוביה בן נעים ז"ל, סה"כ נער צעיר, נרצח במהלך ניסיונות החיסול בקרב גורמים בעולם התחתון. כעת, כשהוא בעולם העליון, אביו מסרב להתנחם ומאשים את מנהלי המוסדות שזרקו אותו לרחוב. מצמרר.

חתול מסתורי

בשטיבללאך של אמשינוב בשכונת בית וגן התרגלו בתקופה האחרונה כי מרגע שמתחילים מנייני מעייריב ועד לאחר שהם מסתיימים בסביבות חצות הליל, מצטרף למניינים חתול מסכן שמחפש תיקון או לבן. גם חלב יהיה בסדר.

סוער ב'עטרת'

מספר בחורים שתועדו במצלמות האבטחה של הישיבה 'עוקצים' אוכל מהמטבח, סולקו מהישיבה. חבריהם חיבלו במצלמות האבטחה וסולקו אף הם. אלו שהביעו חרטה - חזרו בתנאים מגבילים.

עוסקים בחדוותא דילי

כמידי ערב (כמעט) אנו מביאים בפניכם תיעודים מפתיחת זמן אלול בעולם הישיבות. הערב אנחנו עם השטייגען והחדשות מישיבת גרודנא בראשותם של חברי המועצת הגר"צ דרבקין והגר"י הקר.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר