חדשות עם קנייטש

אוניברסיטת תל אביב תרמה ריהוט חדש לישיבה החרדית בצפון  הארץ • מעייריב

גל טרור קטלני, הזירה המוניציפלית מבעבעת, מתפללי בית הכנסת נזרקו ממשכנם החדש, היורש של ר' גרשון, המועמד המפתיע במודיעין עילית, השביתה בקרית יובל וכותרות השבועונים החרדים לסוף השבוע (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
צפו בתכנית המלאה (עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט ואיציק אוחנה)

טרור במרכז הארץ

מחבל נתעב דהר עם משאית לעבר קבוצת חיילים שאבטחו את מעבר מכבים בכביש 443, רצח חייל אחד ופצע חיילים נוספים. מוקדם יותר בשעת לילה מאוחרת מטען שהופעל כנגד חיילים שאבטחו כניסת מתפללים לקבר יוסף הצדיק בשכם פצע מספר חיילים. מוקדם יותר מחבל בן 14 דקר צעיר חרדי ופצע אותו. כמה שעות קודם לכן ניסה מחבל לדרוס חיילים בצומת 200 הסמוכה לחברון.

אלעד תחילה

מלחמות החרדים בכל הארץ וחילוקי הדילים הספיקו להשכיח מאיתנו שהכל התחיל בגלל הכרעתו הצפויה של הגאון רבי דב לנדו בעיר אלעד. סיקור וסיכום מרתק על הנעשה בזירה המוניציפלית החרדית.

צער גדול

מתפללי קהילת האברכים הספרדים בנשיאותו של הגאון רבי שלמה זעפרני כבר חשבו כי הגיעו אל המנוחה ואל הנחלה. אולם מעשה שטן החזיר אותם למרתף החשוך.

נמצא היורש

בישיבת פוניבז' זכו לשמוע קול שופק במשך 70 שנה מראש הישיבה הנערץ הגאון רבי גרשון אדלשטיין זצוק"ל. כעת, לראשונה יחליפו בנו הגאון רבי ישראל אדלשטיין. תיעוד מיוחד.

מהאוניברסיטה לישיבה

בישיבת "נחלת - עפולה" התחדשו עם ריהוט יוקרתי מתנת אוניברסיטת תל אביב. בשביל להבין כיצד זה קרה - כל שעליכם לעשות זה לצפות בתוכנית.

הקרב על מודיעין עילית

טוב. זה לא באמת קרב, אבל כל כך משעמם בזירה המוניציפלית של מודיעין עילית שהמועמד החדש והמפתיע - כוכב הרשת איתמר קירשנבוים, לא מאפשר התעלמות. אז, הנה. אנחנו לא מתעלמים.

סופ"ש במעייריב

וגם השבוע אנחנו עם סיכום כותרות השבועונים הפופולריים במגזר החרדי. כמובן שהזירה המוניציפלית מככבת ויש גם התפתחויות שהתרחשו רק אחרי ירידתם לדפוס. גוט שאבעס!!!

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר