חדשות עם קנייטש

ההחלטה נפלה: 'דגל' תרוץ בירושלים בנפרד ומלחמות החרדים ברחבי הארץ • מעייריב

האותיות של 'דגל' בירושלים, התנגשות 'המחבלים' עם קציני המשטרה, סערת ההתבטאויות של אייכלר ונתניהו, הביקור של הרצוג אצל חבר המועצת, השיחה בישיבת מיר, העונש של הרב יוסף מזרחי, המפגש של האדמו"רים בירושלים והתיעוד המרגש בנהורא עם מ.ב.ד. (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
צפו בתכנית המלאה (עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט ואיציק אוחנה)

יורה לכל הכיוונים

יו"ר ש"ס אריה דרעי שנפגע מהתנהלות דגל התורה בערים השונות, החליט לפגוע בבטן הרכה של המפלגה הליטאית ונציגיו החלו לקיים מגעים רשמיים עם קהילות ליטאיות בערים בית שמש, אלעד ובני ברק.

רצים בנפרד

ב'דגל התורה' החליטו ללכת על המתכון המנצח מלפני 5 שנים וגם הפעם הליטאים ירוצו בנפרד מהחסידים. אותיות המפלגה לפתקי ההצבעה בקלפי נבחרו באורח מקורי. רמז: דגל.

חרד"קים, החוצה!

בכירי משטרת גוש דן שהגיעו לביקור המסורתי בבני ברק הכולל גם ביקור באם הישיבות - פוניבז', סולקו מהיכל הישיבה על ידי 'המחבלים' שזעקו לעברם קריאות גנאי ואף הילכו עליהם אימה בהשמעת רעש מלחיץ שנוצר מדפיקות על הסטנדרים ששימשו אותם ללימוד.

מי שומר עלינו?

התבטאות אומללה של ראש הממשלה נתניהו שמשמעותה כפירה רח"ל, גררה תגובה קטלנית מצד חבר הכנסת ישראל אייכלר מיהדות התורה - תגובה שהקפיצה את החילונים שמיהרו לבדוק בספרי ההיסטוריה האם היא אכן נכונה. אין לנו על מי להישען, אלא על אבינו שבשמים.

גדול השלום

נשיא המדינה יצחק הרצוג טרח להגיע לישיבת אור החיים שם נועד עם חבר המועצת הספרדית הגאון רבי ראובן אלבז. כאשר ביקש הנשיא מראש הישיבה לדאוג לאחדות העם, הוברר לו כי הוא התפרץ לדלת פתוחה.

מאן מלכי? רבנן!

אלפים גדשו את היכל ישיבת מיר ומבואותיה בעת מסר חבר המועצת הגאון רבי מאיר צבי ברגמן שיחת חיזוק והכנה לקראת ראש השנה הבא עלינו לטובה. שנות חיים יוסיפו לך!

הדיבה ועונשה

הרב יוסף מזרחי, שטען כי ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט אינו יהודי - מאחר ויהדותה של אמו - מירנה, מוטלת בספק. בית המשפט מצא כי הרב מזרחי אכן הפיץ את דיבתו של בנט רעה ועל כן ישלם לו סכום של עשרות אלפי שקלים.

פסגה בירושלים

את האווירה הקדושה ששררה בחדר בו נפגשו האדמו"ר מויז'ניץ והאדמו"ר מגור, לא נוכל להעביר לכם. לצערינו, גם לא תיעודים. אנחנו יכולים לנסות לדמיין זאת יחד איתכם. מרגש.

"הנני רופא לך"

עין לא נותרה יבשה עת עלו יתומי הרב אוריה שטיין ז"ל לשיר יחד עם ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד בכנס שנערך בישיבה התיכונית נהורא לרגל 28 שנים להיווסדה. גם בזווית העין שלנו בצבצה לחלוחית חשודה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר