חדשות עם קנייטש

הרשימות הוגשו: דגל ואגודה מתאחדים; דרעי נלחם בכל החזיתות • מעייריב

דגל תקיים את ההסכם עם אגודת ישראל, קרב המאסף של אריה דרעי בביתר וברכסים, גוטרמן קיבל אישור לרוץ, רשימה מאוחדת בחצור הגלילית, הנאום של משה ארבל, התיעוד מציון האדמו"ר מצאנז קלויזנבורג, והרב מיכאל ועקנין ז"ל (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

ראש בראש

הקרב הגדול בבני ברק מתחיל היום. האיום הגדול על אוריאל בוסו, מנחם שפירא מדגל התורה, לא ירוץ הפעם והקרב מול חנוך זייברט יהיה על דעת הקהל ברחוב הבני ברקי שורץ העכברים.

האריה שואג!

יו"ר ש"ס אריה דרעי יוצא לקרב על כבודו וכבוד תנועת ש"ס כמעט בכל הערים החרדיות ברחבי הארץ. אחרי בוטבול באלעד, אבוטבול בבית שמש, אבי אמסלם באשדוד, אוריאל בוסו בבני ברק וקקון בצפת - הגיע תורם של הערים ביתר עילית ורכסים.

ניצחון מזהיר!

ליעקב גוטרמן, תקופת הגשת הרשימות הייתה קשה מתמיד. מולו עמדו יעקב גוטרמן מן הצד האחד, כשמהצד השני ניצב לו יעקב גוטרמן. ההכרעה הייתה קשה אבל גוטרמן, כמו גוטרמן - הצליח לנצח את גוטרמן והוא יהיה זה שירוץ בבחירות הקרובות לראשות עיריית מודיעין עילית נגד המתמודדים הרבים הגודשים את העיר. בהצלחה.

הצליחו לגשר

הדרמות הפוליטות לא הצליחו לחדור לעיר הצפונית חצור הגלילית, וש"ס חתמה על ריצה משותפת למועצת העיר יחד עם אגודת ישראל. למפלגה יקראו "גשר". אין מתאים מזה.

היסטוריה באו"ם

לראשונה מאז קום המדינה - שר חרדי נאם בעצרת הכללית של ארגון המדינות המאוחדות. מדובר בשר משה ארבל שבחר להקדיש את נאומו למען בריאות הנפש בעולם.

וזוכר חסדי אבות

כמידי שנה, גם השנה בחר האדמו"ר מצאנז לעלות לציונו של אביו הקדוש הרבה מצאנז-קלויזנבורג, שם העתיר בתפילה על כלל ישראל שיזכו לשנה טובה וגמר חתימה טובה. אמן!

בגבורות 80 שנה

העיר יוקנעם ועם ישראל כולו איבדו אמש את הגאון רבי מיכאל ועקנין שזכה למיתת נשיקה והוא בשנות השמונים לחייו. הגר"מ זכה והותיר אחריו בנים, חתנים ונכדים העוסקים בתורה ובמצוות. חבל על דאבדין!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר