חדשות עם קנייטש

הח"כ הערבי השמיץ את בית החולים; האמת - ד"ר מוסטפא ניסה לטפל • מעייריב

תיעוד מהלווית זקן חברי המועצת, הבחירות המוניציפליות נדחו, האברך שנדרס בבני ברק - יום לאחר המבחן התורני, סערת הציוץ של הח"כ הערבי, המכתב של רבני חב"ד והיארצייט של החזון אי"ש (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

ואותנו עזב לאנחות

אלפים רבים הגיעו ביום שישי לשכונת בית וגן בירושלים על מנת לחלוק כבוד אחרון לראש הישיבה הנערץ, זקן חברי מועצת גדולי התורה הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי זצוק"ל. בנו הגאון רבי בן ציון אזרחי מונה לממלא מקומו בראשות הישיבה.

איטבח אל יהוד

ראש הישיבה וחבר המועצת הגאון רבי ברוך דב פוברסקי התייחס למצב המתוח ולמלחמה בעזה תוך שהוא מחדד את ההבדל בין כרזות בני ישמעאל להכרזות בני ישראל. ראש הישיבה גם הזכיר - ידיו של מי עושות מלחמה. צפו בתיעוד.

כיוון דאידחי - אידחי

שר הפנים משה ארבל השתתף בדיון בוועדת הפנים בראשותו של ח"כ יעקב אשר והודיע כי משרדו יבחן פתיחה מחודשת של ספר הבוחרים - ורשימת המתמודדים ביישובים בהם הוחלט לדחות את הבחירות בשל המלחמה. מדובר באמירה משמעותית אשר לה השלכות נרחבות אולם בעת הזאת - עיני כולם נשואות לעזה ולחיילי צה"ל המוסרים נפשם בקן הצרעות המסוכן.

דודי ירד לגנו - וליקט שושנה

בבני ברק לא מעכלים את הבשורה המרה על פטירתו של אברך החמד נתנאל רפאל ארביבו ז"ל, שנהרג בתאונת אוטובוס טראגית ברחוב בן יעקב בעיר. יום קודם לכן, עוד הספיק המנוח להיבחן. השיב כהלכה. ברוך דיין האמת.

מגיח, מסית ומדיח

אחמד טיבי בחר להאמין לעדותה של אשה ערבייה תושבת כאפר קאסם במרכז הארץ שטענה כי גורשה מבית החולים מעייני הישועה על רקע מוצאה. היא שכחה לספר כי לא חפצה לקבל טיפול מד"ר מוסטפא, שהמתין לה עד שבחרה להסתלק.

המסר של הרבי זיע"א

בכירי רבני בית הדין של חב"ד בארה"ק שיגרו מכתב לראש הממשלה, שר הביטחון וחברי הקבינט המדיני-ביטחוני ובו הם מבקשים ממקבלי ההחלטות לפעול על פי הוראותיו של הרבי זצוק"ל ולהימנע מלסכן לשווא את חייהם של חיילי צה"ל הפועלים בשעה זו בתוככי רצועת עזה.

70 שנות חלל

הלילה יציינו בכל תפוצות ישראל את יום פטירות ה-70 של מקים עולה של תורה בארץ לאחר שנות האימה הגאון רבי אברהם ישעיהו קרליץ זצוק"ל - החזון אי"ש. המונים יעתירו על קברו ויתחננו בפני בורא העולם כי יושיע אותנו בתקווה כי זכותו של החזון אי"ש תגן עלינו - אמן.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר