חדשות עם קנייטש

ההתחייבות המפתיעה של מגיש 'מעייריב' והמשב"ק שלא מצליח להיפרד • צפו

ראשי הישיבות השכנות במפגש נדיר, הלוחם שנפל בקרב מנגן את ניגון הבעש"ט, חבר מועצת החכמים בהתבטאות נדירה על הרבנים הצבאיים, וההבטחה של נשיא הישיבה לגר"ח (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

טוב שכן טוב

ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדו, הגיע לישיבת בית מתתיהו השוכנת בצמידות לישיבת סלבודקה בראשותו - ונשא שם הספד על ידיד נעוריו הגרב"מ אזרחי זצוק"ל. לאחר מכן הוא קיים מצוות ביקור חולים בביתו של ראש הישיבה וחבר המועצת הגר"ב ויסבקר.

טוב טוב הבעל שם טוב

בנימין לב הי"ד, נפל בקרב במהלך חג שמחת תורה. ימים ספורים לפני נפילתו הוא תועד בהשתפכות הנפש כשהוא מנגן את ניגון הבעל שם טוב. אבינו מלכנו, עשה למען הרוגים על שם קדשך.

אמירה מפתיעה

חבר מועצת החכמים ורב בית המדרש יחווה דעת הגאון רבי דוד יוסף, ביקר בבסיס זיהוי החללים - שורה ברמלה ופגש שם שניים מהרבנים הצבאיים המספקים מענה לשאלות הלכתיות הצצות למכביר במקום הנורא הזה. הגר"ד הפתיע באמירתו כלפי הרבנים הצבאיים.

תמונה ששווה 1,000 מילים

במשך שנים ארוכות, ליווה יעקב גרוסברד את ראש הישיבה ורבו הנערץ הגרב"מ אזרחי. ידו לא משה מתחת ידו. גם בחודשי האשפוז של הגרב"מ - רופאי בית החולים הדסה ראו אותו יותר מילדיו. היום, הוא עלה להר הזיתים להיפרד בפעם האחרונה ממורו ורבו. התמונה משם - שווה 1,000 מילים.

המופת של הגר"ח

נשיא ישיבת פוניבז' נתן את הבטחתו לשר התורה הגר"ח קנייבסקי זצוק"ל, כי הוא יעביר את כל החשמל בישיבה לחשמל "כשר". הגר"ח שקיבל את ההתחייבות, הגיע לבקר בישיבה. שנים חלפו, ובסייעתא דשמיא מופלאה - נוצר הרקע לקיום ההתחייבות שעלותה מיליונים רבים.

גולשי מעייריב, אתם ה'מחייב' שלי

לאחר תריסר שנות התמכרות וניסיונות נואלים להיגמל מן ההרגל הרע, מגיש 'מעייריב' החליט לקפוץ למים ולבקש את עזרת הגולשים. צוות מעייריב מאחל לאיצלה כץ בהצלחה רבה, ומזל טוב ליום ההולדת 30.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר