חדשות עם קנייטש

בבית מתתיהו חגגו שבע ברכות ללוחם מסווג, ראש הישיבה נחלש • מעייריב

הקטיף החרדי נמשך בפרדסים, שטח הכינוס המיוחד בעוטף, ראש העיר החרדי במסר לשר הביטחון, משפחות החטופים במסר לשר הביטחון והתפילה של מפקד הצנחנים רגע לפני הכניסה הקרקעית (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

שבע ברכות בהפתעה

תלמידים מה'קיבוץ' בישיבת בית מתתיהו, פגשו בבני ברק אדם ששח להם כי אחיו, לוחם ביחידה צה"לית מסווגת התחתן וכי הוא מעוניין לערוך לו "שבע ברכות אחרון" לפני שובו לרצועה. התלמידים נרתמו לעניין, ומיד לאחר סדר ג' בישיבה, השמחה נחגגה. פניו של הלוחם טושטשו בהוראת גורמי הביטחון.

פגישת המציל והניצול

באמצע סיורם של נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל בשטח הכינוס המיוחד של איחוד הצלה בעוטף עזה, סיפר אחד המתנדבים לנשיא כיצד הוא הציל שוטר. לא תאמינו מי נכח גם באירוע... מרגש!

לך לעזה!

אבל לא בקטע רע חלילה. נציג משפחות החטופים, שמואל ברודץ, שפגש את סגן השר אורי מקלב, ביקש ממנו שיעביר את המסר לשר הביטחון יואב גלנט: "את המלחמה צריך לנהל מעזה. לא מתל אביב.

לא למדו לקח

ראש עיריית ביתר עילית פונה במכתב תקיף לשר הביטחון גלנט, כי לצד השבחים והתודה לחיילי צה"ל הפועלים בגזרה, נדמה כי מערכת הביטחון לא הפיקה לקחים מאירועי שמחת תורה וכי על מערכת הביטחון לשנות את הגישה לנוכח פעולות האיבה של השכנים הערבים של העיר.

החרדים באים

לפרדסים ולשדות. מגמת העזרה לחקלאים ישראלים שבשל המלחמה נבצר מהם לקטוף את פרי עמלם נמשכת והתיעודים מהפרדסים ברחבי הארץ זורמים למערכת.

בשם אלוקינו נזכיר!

רב חטיבת הצנחנים הרב איתמר סיאני תועד בתפילה נרגשת יחד עם מאות הלוחמים - רגע ממש לפני כניסתם לקן הצרעות העזתי. צאתכם לשלום! שובו לשלום.

ספר תורה בצער

עולם התורה ממשיך להעתיר על ראש הישיבה וחבר המועצת הגאון רבי ברוך ויסבקר, שבשל חולשתו, נבצר ממנו לעסוק בדבר האהוב עליו ביותר - הרבצת התורה למאות תלמידיו. והן א-ל כביר לא ימאס תפילת רבים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר