חדשות עם קנייטש

ראש הישיבה הורה לבטל את חופשת החנוכה ועורר סערה • מעייריב

הקריעה בבית שמש, האבל בהר נוף, הזעם בישיבת גרודנא באר יעקב, השירה המרגשת של הבני ברקים בקיבוץ בארי ופקודת ש-גר של יענקוש ויענקלה (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

קריעה במונית

יהודי חרדי שנסע במונית, טען כי שמע מהנהג דברי בלע הכוללים חירוף וגידוף כלפי מעלה ה"י, ובאקט של זעזוע הוא יצא מן המונית בבית שמש וקרע את בגדיו לאות מחאה.

דמעות בבארי, תקווה בעוטף

עשרות עובדי עיריית בני ברק יצאו אתמול ליום של התנדבות בחממות יישובי עוטף אשקלון, בשותפות וחיבוק לחקלאי הדרום והעוטף. בהמשך, סיירו עובדי העירייה יחד עם משלחת זק"א בקיבוץ בארי החרב. שם נחשפו העובדים למראות ולכאב, כשהם דומעים, אומרים "קדיש" לזכר חללי הטבח ושרים בציפייה לישועה ולהשבת החטופים מן השבי.

במלחמה - אין עריקים!

ראש הישיבה הגאון רבי בערל פוברסקי, שהקדים את ה'שיעור כללי' המסורתי ליום שלישי בשל נסיעתו לחו"ל לרגל שמחה משפחתית, זעם על הרצון בכמה מהישיבות החשובות למחוק את מורשתו של מרן רבי גרשון אדלשטיין זצוק"ל והורה כי אין לבטל את לימוד התורה בהיכלי הישיבות בחנוכה.

סוער בגרודנא

בהנהלת ישיבת גרודנא - באר יעקב החליטו להוציא את תלמידי שיעור א' מהפנימיות הממוקמות במבנה בית המדרש לטובת פיזורם במבני הפנימיות השונים בקמפוס הישיבה. הסיבה - רצון "לערבב" את הצעירים עם המבוגרים ובכך "לבגר" אותם. דא עקא, שמי שאמורים להשתכן בפנימייה במבנה בית המדרש אלו תלמידי ה'קיבוץ' שזועמים על ההחלטה.

טוב שם טוב

מהר נוף הגיעה הבשורה המרה על לכתו בטרם עת של איש החסד האגדי קובי קליינר. הוא נפטר בגיל 63 לאחר מחלה. המונים השתתפו בהלוויתו של האיש שהוקיר את לומדי התורה בהונו, דיבוריו ומעשיו.

היענקאלאך חוזרים. 2,3 ש-גר

אין כמו הומור ושמחת חיים בכדי להפיג ולו במעט את המתח הרב בימים אלו. צמד הירושלמים עושים זאת שוב - הפעם עם 'קליעים חיים'.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר