חדשות עם קנייטש

"ראש הישיבה" קרע את הצ'קים השמנים של הגביר - כיצד זה נגמר? • מעייריב

ההוראה המפתיעה של הגר"מ שטרנבוך, ההיתר הדרמטי של הרבנים להתרת עגונות, ההסתה של קרן מרציאנו, הביקור של השר החרדי באילת, היוזמה של הח"כים החרדים ליישובי העוטף והתפילין של הפרסומאי החילוני (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

הרגיש - ולא ידע מה הרגיש

מתפללי המניין של ראש הישיבה והפוסק הגאון רבי משה שטרנבוך, הופתעו ביום חמישי בבוקר, לשמוע ממנו דברים חריגים על המצב של כלל ישראל ועל דם ישראל שנשפך כמים. הראב"ד הפתיע את הנוכחים כשביקש לתקוע בשופר כפי דעת הרמב"ם ומנהג אנשי ירושלים. רק לאחר התפילה, עת נודע דבר הפיגוע הרצחני בשכונת גבעת שאול בצומת הכניסה לעיר - הבינו המתפללים את בקשתו החריגה.

הכרעה ופסיקה דרמטיים

גדולי הרבנים ישבו בשבועות האחרונים על המדוכה ודנו בשאלות קשות שהזמן הקשה והנורא גרמא. לאחר דיונים רבים ותיעודים שהוצגו על ידי הצבא - הותרו 6 עגונות שהוחלט כי בעליהן נרצחו בבירור בידי בני עוולה.

ההסתה והתגובה

העיתונאית קרן מרציאנו, בחרה לתקוף את התקציב למורים החרדים בשבתה באולפני התקשורת בליל שבת רח"ל, וערכה את ההשוואה המקוממת על "הקזת הדם החילוני בשעה שהקופה נבזזת ע"י החרדים". ראש הממשלה השיב לה מנה אחת אפיים במסיבת העיתונאים שקיים במוצאי שבת.

התמונה ששווה אלף מילים

עיתונאים חילונים ואנשי תקשורת חרדים יצאו מגדרם במהלך סוף השבוע האחרון למראה תמונת השר החרדי יעקב מרגי, יושב ומשחק במלון באילת יחד עם ילדים שפונו מבתיהם באזורי העימות בעוטף עזה ובגבול הצפון. צוות מעייריב מצטרף למחמאות.

מקלחת בממ"ד - זה לא לוקסוס

יוזמה מפתיעה של חבר הכנסת מש"ס ארז מלול ויו"ר ועדת הפנים של הכנסת ח"כ יעקב אשר מיהדות התורה קורא לממשלה להקל על תושבי עוטף עזה וגבול הצפון להרחיב ולבנות מרחבים מוגנים דירתיים - ממ"ד שיכללו גם שירותים ומקלחת.

"תתכונן - זה קורה"

הפרסומאי החילוני נדב שגיא, שאמו נחטפה מביתה בקיבוץ ניר עוז במהלך מתקפת הפתע של ארגון הטרור הרצחני חמאס, התחייב להניח תפילין לכשאימו תשתחרר מהשבי הנורא והאיום. ובכן - הנס קרה ונדב קיים את הבטחתו. צוות מעייריב הזיל דמעה של התרגשות.

"20 אלף דולר? זה לא מספיק!"

הנגיד החרדי יואל לנדא חיתן את ביתו כשלפתע הופיע באולם דמות של ראש ישיבה חשוב שמבקש תרומה. מה שהתרחש לאחר מכן - הפתיע את הנוכחים באולם וכמובן את הגביר שלא הבין את הסיטואציה. לאחר מספר דקות - הוסרו המסיכות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר