חדשות עם קנייטש

המחווה של השר החרדי לחכי"ת החילונית והמודעות המעניינות במאה שערים • מעייריב

הלוויה ללא גופה - אסף חממי הי"ד, צל"ש לשר החרדי שוויתר לפרובוקטורית החילונית, מודעות החטופים במאה שערים ותיעוד אירועי י"ט כסלו עם הינוקא (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

נשחט ונחטף

אלוף משנה אסף חממי הי"ד - הוא הבכיר הצבאי שנחטף לרצועת עזה במהלך מתקפת הפתע של חמאס בחג שמחת תורה. בשבוע שעבר פסקו גדולי הרבנים כי ניתן לקבוע בבירור את מותו - זאת על בסיס תיעודים (מזוויעים) שהוצגו לרבנים ע"י הצבא. הלוויתו התקיימה היום - בשעה שגופתו מוחזקת עדיין בידי החמאס בעזה.

סולחה חרדית - 1

השר יצחק גולדקנופף החליט לוותר על תביעת הדיבה אותה ניהל כנגד השרה לשעבר מרב מיכאלי בגין דבריה כנגדו - כביכול התעמר בגננות שעבדו תחתיו. ההודעה נשלחה לבית משפט השלום בתל אביב.

סולחה חרדית - 2

יו"ר ש"ס אריה דרעי נצפה אתמול מחויך במליאת הכנסת יחד עם ידידו לשעבר ואויבו בהווה אביגדור ליברמן. במקביל, דווח כי דרעי דוחף לכניסתו של מי שהמליץ להשליך את החרדים למזבלה - לתוך הממשלה. האם הציבור החרדי אכן סולח לליברמן, שהוכיח שהשנאה שלו לחרדים אינה "חד פעמית"?

ציונות במאה שערים?

תושבי מאה שערים הופתעו לראות על לוחות המודעות בסמטאות הצרות, מודעות עם תמונות ושמות החטופים כשנוסח המודעות בשפת האידיש קוראות לתפילה למען החטופים. זקני מאה שערים מספרים לצוות מעייריב כי אינם זוכרים תקדים שכזה - ועוד ללא סימני קריעה והשחתה על המודעות הצבעוניות.

תיעוד מרהיב

אלפים השתתפו בחגיגות "חג הגאולה" - י"ט כסלו במחיצת הינוקא ששוב הדהים את המשתתפים בניגוני הפסנתר שלו. הינוקא - רבי שלמה יהודה בארי לא חגג סתם כך. הוא חגג במעמד את סיום כל התורה ומפרשיה, בבלי, ירושלמי, רמב"ם, זוהר, מדרשים ועוד.

השר המזמר

השר יצחק וסרלאוף הפתיע את משתתפי אירועי י"ט כסלו בעמנואל כשהחליט לשיר במיקרופון את הניגון החב"די העתיק "צמאה לך נפשי". צוות מעייריב התמוגג מכשרונו המוזיקלי של השר הצעיר ביותר בממשלה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר